bugün

piyasanın en iyisi olmaya gelen telefon.

bu telefonun teknik donanımıyla başedebilecek hiçbir telefon olmayacak. uzun zamanda çıkacağını düşünmüyorum.
sony yine döktürmüştür ustalığını.
"at gibi telefon" diyebileceğimiz hatta bu velede telefon dersek diğerlerine de telefon dediğimizden ayıp olarak karışlanabilecek bir cihaz. bende sony ericsson xperia neo v ve samsung galaxy ace var. sony ericsson dan çok memnunum. yani "sony" kalitesi bi başka.
sony ericsson kullananları ayrı bi severler bu markayı. çünkü türkiye de fazla bir popülerliği yoktur ama çok kaliteli işler yaparlar. şimdi öyle bi gelecek ki bu marka, bugün iphone iphone diye dolanan ve sırf popülerliğinden 2000 lira para verenlerin dipleri düşecek. çünkü bu telefonun piyasa fiyatı bu özelliklere rağmen 1500-1600 arası olarak tahmin ediliyor. xperia arc marka telefona sahibim ama çıktığında şartlarımı zorlayacam birader.
benim bilgisayardan daha iyi özelliklere sahip se makinesi. canavar kısaca. sony ericsson telefon piyasasında volkswagen olmaya doğru gidiyor.*
14 farklı oyun ile playstation store'u açılan telefon.
http://www.teknohaberim.c...re-xperia-se-geliyor.html
Sony'nin gerek donanımsal gerekse telefon biçimi olarak akıllı telefon piyasasını dağıtan telefonu olmuştur. Türkiye'de yurtdışından getirilen cihazların fiyatları 1.550 ile 1.800 tl arasında değişmektedir.

Edit: Telefon dediğinin gün geçtikçe fiyatı düşer bu meret'in gün geçtikçe fiyatı artıyor!
sony'nin yine farkını koyduğu telefondur.
o alttaki şeridin olmadığı telefon...telefonun bütünlüğü bozuluyor resmen ve gerektiğinden uzun gözüküyor...
sony'nin ericsson adını bıraktıktan sonra ürettiği ilk telefon. ayrıca küresel olarak da satışa çıkmış.
tasarımıyla beni benden almış olan telefon. umarım sony yeni tabletinde xperia s'den ilham alır ve malzeme kalitesi vasatı geçemeyen tablet p'den daha iyi bir alet çıkarır.
sony'nin telefon piyasasına gerçekten döndüğünü gösteren güzel tasarımlı telefon.
türkiyede satış fiyatı 1599 lira olacak telefon.
görsel
12 megapiksel kamerası olan telefon.
Biraz daha ucuzlaması gereken telefon. Özellikler güzel, fiyatı da ilk gelişe göre normal ama 2-3 aya kadar düşüşler başlar.

ha alacaklara da söyleyeyim dikkatli olsunlar. Telefonu alır almaz bir benchmark uygulamasıyla yüklenin işlemciye, gpu'ya. telefon 40 derece üstüne çıkınca ekranda sarı çizgiler oluşuyor deniyor. dikkatli olmakta fayda var.
bu zamana kadar pahalı telefonlara hep karşı çıkmış biri olarak beni resmen azdıran telefonumsu canavar.
düşünsenize biri kapıdan giriyor ve size bu telefonu hediye ediyor. işte o andaki gibi bir nara attım görünce. ama kimse telefon vermedi. sanırım aşık oldum arkadaşlar
su anda sony xperia s ile yazmiyorum ve bu telefonu almayi dusunen herkese tavsiyem hic dusunmeyin gidin alin. kullandiktan bagimlisi olunacak bir bilgisayar ayrica sony bravia monitöre baslayinca(yeni ile)yarindan yenmez.
en kotu yonu satış bi gun zor gidiyo

editlerin en bi güzeli: arkadaşlar bu cihazda mesaj yazarken hatirlatma özelliği var ben biraz geri kalmış insan olarak yeni keşfettim ve ayrıca yazdıklarımı sonradan bi kontrol edeydim iyiydi. komik olmuş lan..

ayrıca hava atmak için yazmıyorum bu cihaz piyasada ilk dörtten biridir. htc,lg,iphone ve sony..

ben oldum olas soniciydim iphone da alabilirdim ama bunu aldim, pismanmiyim degilim. herkes iphone aliyo arkadas bi farkımız olsun.

ulan benden daha kötü entry yazan varmı şu cihanda yazım yanlışından tutta anlam bütünsüzlüğüne kadar herşey mevcut. bütünsüzlük ne müdür ohara yaa
sony'nin olağan üstü özelliklerle donattığı telefona benzer bir alettir.
(bkz: ben bu yazıyı xperia s ten yazdım)
Ppi değeri iphone'dan yüksek, karizma sahibi harika bir telefon. Android ile yapılabilecek en iyi telefondur. Samsung'un vasat telefonlarına bin basar. Birbirinin neredeyse aynısı olan android telefonlar içinde belki de tek nefes alanı. Bir telefon alayım, çok memnun kalayım ve uzun süre kullanayım diyorsanız bu koçtan bir tane edinin.
Android işletim sistemi dışında hiç bir eksiği olmayan sony canavarı.
Erricson markasi nin gitmesiyle gelisen bir telefon. Kullanilmaya degere.
Iphone silip süren özellikleriyle beni baştan çıkartan ve yaşam biçimim olan cihaz. sony yaparsa böyle yapar.