bugün

Bir yere çıkışı olmayan ilişkilerdir. Ne onunla ne de onsuzfelsefesidir. Çıkacağı yeri kestiremessiniz. Bir anda onunla hissedip, aynı dakika içinde elinizde değilmiş gibi düşünürsünüz. Onsuzken huzursuz, onunlayken sanki onsuzkenki hissi hissedemessiniz. Burda karar verilmesi gerenek şey ya onunla olmaktır ya da bırakıp gitmektir. Kararsız kalmakta sonu olmayan ilişkinin ta kendisidir.
alternatif çözümler için ; (bkz: arkadas kalmayı denemek)
hiç bir aşkta bunun kadar mutlu olamaciğını düşünüp, sonunu herşeyden fazla düşünüp; düşündüğün gibi de hemen bir yerlere ittiğin karmaşanın toplamıdır, ama aşk vardır ki gerisi vesairedir.ana bakmak gerektir.
sonu her zaman mutsuzluktur, umutsuzluğun getirdiği mutsuzluk.
kim bilir belki de, sonsuza kadar *süren ilişkidir.
ayni isyerinde calismiyor olsaniz iyi ya da kotu bir sonucu olacak iliskidir.

ama ayni isyerindesiniz, her gun goruyosunuz. arkadasliktan bir adim oteye gittiginizde hemen gelsin dedikodular, gitsin dedikodular. hadi dedikodusunu gectim. o konusanlarin agizlarini kapattik desem bile ayrilindigimizda onu hergun gormeye nasil dayanicam? zor dostum zor. kabullenmek lazim bazi seyleri.
kendimizi yiyip bitirdiğimiz, 'ama'ların arkasına saklandığımız, aslında mantıksal olarak düşündüğümüzde bu işin olmayacağını net ve bariz bir şekilde gördüğümüz halde görmezden geldiğimiz, mantık yerine duyguların yoğunluğuna kapıldığımız bir ilişkidir.
zordur hem de çok zordur.
altı numaralı entry de tam olarak anlatılmış ilişkidir.