bugün

sayısı artmamış, toplumda daha kabul edilir daha fazla söz hakkına sahip olmuş ve dinlenilir duruma geldikleri için öyle görünmüştür.
Doğru önermedir, zira kendisine yakıştığı icin takanların sayısı az değildir fakat türbanla tesettür de ayni şey değildir, dışarıda sevgilisi ile yiğişen veya bası örtülü ama tüm vücut hatlarını gösteren elbiseler giyen bayanlar bu kafileden oluyor genelde ve tesettürlü değiller!!! Aksine bası açık ama vücudu belli olmayan elbiseler giyen bayanlar sizin kadar dikkat çekmiyor!! Ya guzelce tam tesettüre girin ya da bu degere zarar vermeyin.
turban takmayanlara orospu gozuyle bakildigindan, cogu koca devletten ve kullandigi dilden cesaret ldigindan cogu kadin artik zoaraki olarak testture girmektedir.

bir de devletten aldiklari para ile yerleri olmayan elit merkezlerde daha fazla gozukur olmuslardir.
son moda türban kıyafetlerine bakarsak; mısır, lübnan modasına benziyor ki, bunlar da en az dekolte kadar tahrik unsuru.
ayıptır be ayıp. Sonra kimse demesin ben baskı yapmıyorum. ulan arkadaş bu başlık ne? bu ülkede açığada, kapalıyada baskı var. ayrıca son yıllarda artmamıştır. Osmanlı devleti'ne bakabilirsiniz nüfus ne durumdaymış.
seksi türbanlılardır o artanlar. öyle dindar falan değil yani.
eski siyah beyaz filmelri seyrettikten sonra ne oldu bizede bu kadar değiştik dedirten artış.
hakkatten ne olduda insanlar bu kadar imana geldi.
60 larda 70 lerde şehirlerde mini etekli hanımlar dolaşırken 2012 de adım başı kara çaeşaflı görmeye başladık. bu işte bir terslik var dedirten durum.
örümceğe neden ağ atıyorsun diye sormuşlar,
beyin bedava demiş.
metrobüste dayanmalık erkek arayan popülasyon.
2012 yilinda hala türbandan rahatsiz olanlarin oldugunu gösteren durumdur. vay arkadas bu ne büyük bir kin, sonsuz bir nefret, ne derin bir hazimsizlik ya. insanlarin inancindan giyiminden kusamindan sanane be güzel arkadasim. birak insanlar istedikleri gibi yasasinlar. sana giren cikan tarafi ne. hala anlayamiyorum.
başörtülü bayanların artmasının sebebi artık başörtüsünün daha serbest olmasıdır.eskiden insanlar üniversiteye gidebilmek için başörtüsünden vazgeçmek zorunda kalıyorlardı. artık böyle bir mecburiyet olmadan insanlar dinini yaşayabiliyorlar. bunun baskıyla falan alakası yok tamamen yaşam şartları.
türbanlılara fırsat kapılarının sonuna kadar açılmasından mütevellit gerçekleşen popülasyon.
yeni fantezilere yelken açmama neden olmuştur.
eğer yılanları öldürürseniz farelerin sayısı artacaktır.
ülkemizde son yıllarda artan yılan katliamlarından sonra gerçekleşen durumda aynen böyledir.
amerikanın oyunu.
insanların dinsel tercihi olup saygı duyulandır.ancak kabul edelim ki akp yalakalığı yapmaya çalışanlar da az değildir.
Sürü psikolojisi. Yani başkaki g. tünü açsa g. tü açık sayısı artar ama önce halkı arkana alman lazım ki bu zor sonuçta g. t açmak din değil ki sömüresin duyguları.
yeri gelmişken söyleyeyim. başını kapamakla tesettüre girmiş sayılmıyorsun.

giyinik çıplaklardan olmamak esastır.
dinin sadece türbanla eşdeğer tutulmasından mütevellit bir anda ''ben dinim için takıyorum'' diye baskıya boyun eğmiş kadınların artmasıdır. araplar bizim gibi olmak için uğraşırken bizimkilerin araplaşmak için uğraşması ne kadar üzücü..
kadro gelecek yerden türban esirgememenin bir sonucudur. tabi bilen bilir ne türbanlılar vardır ki evli barklı adamlarla belediyenin taşeron kurumlarının çatısı altında(ulaşım aş, sağlık aş, ...) ne cevizler, fındıklar kırmakta ve hala görevlerine devam etmektedirler.

kişinin ruhu orospu olmayagörsün azizim...
herkes istediği şekilde giyinmeli ama bazılar baskı sonucuymus gibi duruyor.
saçın gösterilmesi haram old. takılır. këndi içinde imtihanları vardır.
Akpnin meyvelerindendir .
Akp iktidardadır.Yalakalar iş üstündedir.Chp iktidara geçince mini etekliler çoğalacaktır.Alışın bunlara.
niyet bilinmez, ama işe girmek, evlenmek, kendini bir yere kabul ettirmek konusunda işe yarar olduğu kesin.