bugün

her iki başlıktan birinin okey kahvesi düzeyindeki futbol başlıkları olduğunu gören uuserin tepesinde gezinen düşünce baloncuğunun ana fikri.
şirinlerden bi haber olan uuser söylemi.
her iki başlıktan birinin belaltı veyahut şeyimden aşağı analizlerle dolup taştığını gören yazar kişinin haklı serzenişi.
insanı yazmaktan soğutan durum. bi gün kırıcam kalemi o olucak yani.
(bkz: nolur gitme)

(bkz: ufak tefek şeylere kızıp gitme)
gece gece acacak baslik bulamayinca gecmiste kaybedilen ulkucu ya da komunistlerin isimlerini yazarak sol frame i doldurma girisimi.
her gece tekrarlanan cümle.
(bkz: sol frame lafına gıcık olmak)
bol sıfırlı rakamlarla sözlüğü doldurma girişimini gören yazarların ağzından dökülen o asil cümle.
(bkz: arkadaşlar bugünkü dersimiz astronomik rakamlar)
(bkz: arkadaşlar bu sayının 2 milyonuncu kuvvetini ve karekökünü buluyoruz)
(bkz: ilkokul matematik dersi terk matematik öğretmeni)
dinci dinsiz ayrımı yapıp, dinci dinsiz ayrımına yönelik başlık açan bünyeler sevinsin denilebilecek durum.

(bkz: dinci dinsiz ayrımı yapıyorum rahat hissediyorum) çok gereksiz..
an itibariyle modern haçlı askerleriyle sözlük gaza takımının çatışması üzerine sözlüğün haykırmış olduğu cümledir.**
nah şimdidir. bi yandan ateistler diğer yandan dindarlar sol frame i çarmıha gerilmiş halde dolaştırarak taşlamaktadırlar.
sola bakınca kurulan cümledir. ayrıca da iki sözlük yazarı arasında geçen dumurluk diyaloğa da yol açlmıştır.
bkz:
- sözlüğe nolmuş?
- nolmuş?
- ben de onu diyorum.. ne olmuş?
an itibari ile görülebilmektedir. 30 kasım 19.03
görsellemek gerekirse:
http://img694.imageshack.us/img694/7357/izdiham.jpg
böyle birşeye benzemektedir.
an itibariyle sol frame'nin hali pür melalini anlatan söz. dtp kapatıldı böyle oldu.
an itibariyle plato'nun açtıgı başlıklardan dolayı sol framenin ugradıgını düşündügüm durum.
(bkz: sol frame i göte boğan yazar)
cehennem azabından farkı yoktur.
an intibariyle sol framede gördügüm başlıklardır. modların el atması gerektigini düşünüyorum, böyle giderse inci sözlükle pek bir farkımız olmıcak gibi.

(bkz: sözlük yazarlarının hayallerindeki erkekler)
(bkz: sözlük yazarlarının hayallerindeki karılar)
(bkz: eve gelen ablanın arkadaşlarıyla grup seks)
(bkz: çirkin kızların sözlüklerde fink atması)
(bkz: erotik isimli yemekler)
(bkz: sevişirken birdenbire uyuya kalan erkek iti)
(bkz: sanat için yiyişirim)
(bkz: mastürbasyon yapmayan insan)
(bkz: allah ı nerde gördün)*
(bkz: bu vatanı kiraz ağacına ve kadın memesine satarım)
(bkz: südyen ve kilot diyen adamın seks hayatı)
(bkz: sol frame deki şakirt çılgınlığı)
(bkz: frame in sağı solu olmaz)
bu şekilde düşünen arkadaşları toplu bir şekilde sol frame i bu tür eblek başlıklardan kurtarma girişimine davet ediyorum.zira herşey bizim elimizde prim vermiyelim ve en azından şu şakirt başlıklarından arındıralım az da olsa sol frame i.
suan boyle bir zulum soz konusu degil, aksine icerik guzel bu aksam, eyvallah millet.
zulmün dik alası yaşanmaktadır efendim,lütfen sözlüğü 3 jelibonakurban vermiyelim.

(bkz: ezik man)