bugün

şu anda sol frame in buram buram futbol kokmasıdır.tamam biz de futbol seviyoruz ama bi yere kadar dedirtir.
(bkz: kahveden çıkıp sözlüğe girmek)
böyle bir gecede normal olandır.
(bkz: olur öyle)
tam anlamıyla futbol gecesi yaşamamızdan kaynaklanan durumdur. küfürlü siyaset içeren başlıklardan daha iyidir kanımca. sol frame de illa ki bir tür başlıklar egemen olcak sonuçta. her şeye mana bulmanın anlamı yok diye düşünüyorum.
Seks başlıklarıyla dolmasından daha iyidir. Zira bilmeyen kızlar ofsaytı öğrenmiş olurlar.
gündemin nabzını tutan zerzevatın sol frame olduğunu sayarsak,şaşırılmaması gereken hadise.
her maçtan sonra prim yapmak isteyen yazarların toplandığı başlık. vay hede vay höde. ülkede bunca mesele varken bu mu konuşulurmuş da. lan bi eni vici vokke be . kapat hadi kapat.
genellikle maç günlerinde olan doğa üstü hadise.
aynı gün 4 avrupa maçımızın 1 de şampiyonlar ligi kuralarının çekilmesi sebebi ile oluşan durumdur..
başka konularda başlık açılamaması nedeniyle oluşan hadise.
Bir futbol akşamı için, futbolun çok sevildiği bir ülkede normal karşılanabilen bir durumdur.
Buradan aktaracaklarımız bu kadar, söz sende güntekin...
futbolla yatıp kalkan bir ülke adına normal hadisedir.
yazarların şuuraltında "türk futbolunun a.q." duygusunun yatmasından ileri gelen bir durumdur. bu gece bunun olması çok normaldir.

lan hani biz avrupa'nın en pahalı liglerinden biriydik; adını ilk defa duyduğumuz takımlar evire çevire koydu lan bizim "devler"e... nerde lan türk futbolu?
futbol ve seks ağırlıklı başlıklardan sözlükçülerin çoğunluğunun bayan olmadığıdır. (Erkek kelimesini kullanmamaya özen gösterilmiş durum).
günün anlam ve önemini gösterir.

(bkz: türk futbolunda 26 ağustos 2010 un yeri)
an itibariyle nükseden yazar hastalığının dışavurumudur.*
siyasi başlıklarla dolmasından iyidir efendim?
itirazı olan?
--spoiler--
bir spor müsabakasının tartışılması doğal, biz o butonu şekil olsun diye koymadık.
--spoiler--
sol frame'e sıçıldığın göstergesidir.
bir çarpı işaretine tıklamak ile kurtulunacak durumdur.
milli takımımızın maçının olduğu bir gecede tartışılması saçma olan gelişmedir.
biz o butonu şekil olsun diye koymadık isyanına sebep olmuş olay. *
(bkz: futbol tabi zoruna mı gitti)
an itibariyle iki tane daha düşmüştür.

15 mart 2012 beşiktaş atletico madrid maçı ve 8 mart 2012 atletico madrid beşiktaş maçı başlıklarıdır.

ulan bir kere de girilerinizi içinize atın, şu başlıklara yazmayın be. *
fakat, bu bir avrupa maçıdır ve bir fenerbahçeli olarak en güzel tahminlerimi içeren girilerimi yazdım oracığa.

hem ne demiş büyüklerimiz;

biz o butonu şekil olsun diye koymadık.

not: kimseyi kızdırmak, kimseyle didişmek yada laf sokma çabası ve gayretinde değilim. oldukça kendi halimde takılıyorum.

edit: lan söylemeyi unuttum. iki tane başlıkla sol frame dolmuyor. elli tane başlık var orda, yani %4 yapıyor an itibariyle.

edit2: %6 oldu efendim; 4 mart 2012 bursaspor kardemir dç karabükspor maçı başlığı ile.