bugün

bir çemkirme cümlesi.
--spoiler--
ne fedakarlık edip de getirttik o butonu haberiniz var mı? adidas diyorum adidas boru değil.
--spoiler--
kahkahaya boğan cümle.
(bkz: yazar burada şuku iştemiş)
ufak ufak dokundurma cumlesi.
biz şekil şukul peşinde miyiz , amına koyim sizin tahtasını siktiklerim hiç mi kafa yok bunlarda adamlar liseli anlamıyorlar aq !!
diye devam eder aslında. ama biz bilmeyiz. evet.
bir cümle.
Biz racon degil, kafa keseriz. gibi bir sey. belki de degil. ama cok bozdu öyle böyle degil.
(bkz: bana şekil yapma yapma bunu yapma)
Bir Moderatörün isyan cümlesi.
gece gece kahkaha krizine sokan moderatör söylemi. allahta seni güldürsün mod. mesajlarının devamını bekliyoruz sabırsızlıkla.
efsane olur.
eh işte butonuna karşı alınan şikayetler sonucu modların olası cümlesi.
"ne sikime koydunuz" deyu karşılık verilir.
insana kendisini 'sözlükler vadisinde' hissettirebilecek,buram buram racon kokan cümle.
ayar cümlesidir. *
(bkz: amlarına koyayım ben onların çok AYıp ediyorlar)
(bkz: hoşgeldin harun abi)
(bkz: sübhanallah kardeş ibretlik paylaşım)
(bkz: ölü taklidi Yapın gider)
ve daha niceleri gibi sözlük fenomeni olmaya aday söz.
atarlı modun sarfiyatıdır.

dehşet gider yapmış yalnız.
çok da şekilli bi buton olmadığı için haklı ve başarılı bir tespit. bi boka da benzemiyo zaten.

edit: yazar burada atar yapmaya çalışam moda ayar vermeye çalışmış.
"mod dediğin kodumu oturtmalı."

(bkz: erman toroğlu)
atar yapmış mod cümlesidir. bilse, o butonu deyince ben şeklinden dolayı eh işte butonunu kasdediyor sandım saçını başını yolar beresini de yerdi herhal. *
sakin ol kaptan korkuyos. yok bir de özelden bişey sordumudu eski entrylerle alakalı tırstım la. harbi noluyo o entrylere?
(bkz: şekil yapmak)
http://galeri.uludagsozlu...%C5%9Fekil-yapmak-217001/
modların toplantısı;
zall: z1
1.moderatör: m1

--ağır spoiler--

z1- beyler sözlüğü renklendirelim biraz.
m1- nasıl zallım, renk derken?
z1- işte şekil falan yapalım. hem her şeyi ben mi düşünecem sizi niye moderatör yaptım ben.
mı- tamam ben güzel bir şekil yapayım.

1 hafta sonra;

z1- buldunuz mu?
m1- bak ben bir şey buldum bir buton koyacağız çok şekil olacak.hem yazarlar hem biz eğleneceğiz.

--ağır spoiler--

edit: zall veya panpası kızdı.**
ona göre yani tarzında bir sosyal mesajı içeren cümledir.
moderasyon ile yazarlar arasında ısınan suyun artık kaynamaya başladığını gösterir. suskun görmeye alıştığımız sözlük moderasyonun da artık taarruz politikası izlediğini de gösterir.