bugün

Bunlar insan olamaz. Bunlar hayvan bile olamaz. Bunlar erkek bile olamaz.
Bir insana birden fazla insan saldırmaz. Bu orospu çocukları, Ellerinde sopalarla yere düşmüş kadına ölümüne vuruyorlar. Bunları canlı canlı toprağa gömeceksin.

Şüphesiz akapelilerin din kardeşleridir.

https://twitter.com/srknt...QiObeOCpaXdI_OuA&s=19
onlar Arap zaten...
türkiyede tarla için pompalı tüfekle çocuklarının gözleri önünde komşusunun beynini dağıtan orospu çocuğu çomarların özendiği çöl bedevileri bunlar, şehirli araplar nezdinde bedeviler hayvanlardan türeme maymunlardır.
Haber değeri olmayan sıradan olaydır. Arap bir erkek, aralarında toplumsal statü farkı olmaksızın bir kadına iyilikte bulunursa o zaman haber değeri olur ancak.
Allahım nasip olur mu.. Ahshdhd
adana'da her gün dövüyorlar. bildiğim kadarıyla arabistan'da adana diye bir şehir yok.
işte ümmet işte feraset işte adam gibi adamlık ccc.

Yakında ülkemizde de izleriz.
Dubai'de hemşirelik yapan bir Avustralyalı kadınla tanışmıştım Antalya'da. Araplardan ve dubaiden nefret ediyordu. Bir gün bir AVM'de paketlerini taşıyan Filipinli hizmetçisi paketleri düşürünce Arabın yerde hizmetçiyi kırbaçladığını anlatmıştı.
Bizimkiler artık direkt sokak ortasında bıçaklıyor!

Ne yazık ki Türkler islamiyeti kabul ettikten sonra kadınların hiçbir değeri kalmadı. Türkler, Arapların iğrenç kültür ve geleneklerini benimsedi.

Binlerce yıl önceye, yani islamiyetten önceki Türk kadınlarına bakın ve günümüzdeki kadınlara bakın. Yemin ediyorum eskiden Türk kadınlarının erkeklerden hiçbir farkı yoktu. Tamamen eşitlerdi.
Kadınları bu halde görmek beni inanılmaz üzüyor.

Bu entryi atatürk'ün sözüyle bitirmek gerek.
“Ey kahraman Türk kadını, sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın.”
Olayın tartışılacak bir yanı yok ama … hakkı gerekçelerle zaten uzun uzun kınanmış, ben de başka detaylara bakmaya başladım.
- konuşma hinduca veya urduca mı, şüphe ediyorum.
- çocuklar da dayağa katılmış.. ilginç.. acaba aldatma şüphesi mi güttüler..
- sokaktan akan kanalizasyonu sadece Afganistan’da gördüm. Ortam hiç arap ülkelerine benzemiyor.. kadının da saçı açık.. afganistan ve şeriatla yönetilen ülkeleri bu nedenle de eleyebiliyorum..