bugün

en lanet duyguların insanı'dır.
zaten tipinde meymenet olmayan shavo odadjian kisisidir.

edit: seyirciymis lan. shavo da yapmisti boyle birsey.
yanlış söylemiş. o, suck the turks dicke bağırmak istemişti abisi. eksik ingilizcesine verin.
sadece gaza gelmiştir.

Karşımda böyle bir şey söyleyemez.
(bkz: o rus bu çocuğu)
zavallı kategorisine rahatça sokulabilecek elemandır. hiç türk tanıyıp tanımadığı, türkiye'ye hiç gelip gelmediği büyük bir muammadır.

hani tamam, 500 tane türk tanımış da olsa, türkiye'ye gelmiş de olsa fuck the turks demek için yeterli bir sebep değildir. 1915 olaylarından zerre haberi olmayan, soad'ın bahsettiklerinden de muhtemelen anlamayan, o anın vermiş olduğu çoşkuyla ve ilkel duygularının, ezik kişiliğinin cesaretiyle höyküren elemandır.

üstünde durulmaması gereken boş adamdır.
hemen ona da bir şarkı yapılmasını istediğim kişilik. madem ki türksün o çocuğa göster ürksün falan filan. ciddiye almamak gerekir , ciddi olmayan şeyleri.
gaz kaçağı yapmış şahsiyetsiz şahsiyet. o kadar gaz bünyeye fazla gelmiş ve tıpayı açmıştır.
muhtemelen fazla bir şey bilmeyen elemandır.

sanmıyorum kendisinin sözde ya da gerçek soykırım hakkında araştırma yaptığını, tarih ya da ideolojiler hakkında bilgi sahibi olduğunu..

bu nedenle yaptığını bir anda gaza gelerek verilen niteliksiz ve boş bir tepki olarak görmekten de öteye gidemiyorum.

şahsen o "fuck the turks" diye bağırınca, bu genellemede hayatında karıncayı bile incitmekten kaçınan beni alakadar eden hiçbir şey olmadı.

(bkz: alice çürük argümanlar diyarında)
çok pis gaz almış insan evladıdır. sorsan ne türkiye'yi ne ermenistan'ı haritada gösteremez.
sokakta görülse öldüresiye dövülecek adamdır ,dünyadan bi haberdir ,düşünce yetilerini kaybetmiştir.
başka bir gün başka bir konserde aynı şekilde bağırırken, bu sefer yanında kalabalık bir türk grubu olmasını umut ettiğim eleman.

edit: kötülenecek bir yan görememiştim oysa ki.
ermeni piçleri, diye bağıranların yanında düşünülmesi gereken şahıstır.
(bkz: bir uyuşturucu olarak nefret)
"madem ki ermenisin"cilerle tek farkı ermeni olması olan maldır. ırkçı her yerde ırkçıdır. bu faşoların bu kadar ortak noktaları varken ne diye birbirlerinden nefret ederler, orası çözülememiştir.
Fuck olayını türklerin çok iyi yaptığını bilmeyen dangalaktır. Türkler seni bir yakalarsa fuck nasıl yapılır görürsün diye uyarılmasıda gerekir.
uzerine fazla gidilen, konserde gaza gelmis malin biridir.

videoyu cekerken fuck the turks diye bagiran, ne idugu belirsiz bir dallama icin 25 entry girip ermenilere kufretmek de komiktir. iste bunu yapamiyorsunuz lan. susun ki harbiden zikildigini fark edebilsin. boyle tepki verdikce tepenize cikiyor iste.
hayır o değil de, bu elemanın ermeni olduğunu düşündürecek en ufak bir detay bile yoktur konser görüntülerinde, adam ingilizce bağırıyor, ermenice bile değil. ha belli bir ırktan topyekün nefret etmek dünyanın tüm coğrafyalarında insanlıktan nasibini alamamışlıktır bana göre, bu ayrı bir gerçeklik. anacak bu böğüren hayvanoğlu havyanın bir ermeni olma olasılığı, bir irlandalı, yahut bir kanadalı olma olasılığı ile aynıdır tüm ön yargılardan arınmış bir gözle bakıldığında.
geçen gün külhanbeyi elemanlardan biri rakıyı fazla kaçırmış olacak ki çınar meydanında yok mu beni siken diye böğürüyordu. ikisini tanıştırsak mı ne? hem sevap olur.
detonedir. *
(bkz: kelimenin anlamını bilmemek)
Bir de bu gurubun yaptığı müziği dinleyen Türklere ne demeli !
Tanım: Ermeni bir dingil.
sperm israfıdır.
hıyarın tekinin yaptığı maymunluklardır, izlerken suratımda pis bir gülümseme oluştu.oradaki asıl orospu çocuğu SOADdır onlara gaza veren odur. Ha Türk olarak baktığımda SOAD orospu çocuğudur yoksa adamlar Milli davalarını savunmak için ne güzel işler yapıyorlar bizde olsa Milli mesele deyince sanatçılarımız ayakları totolarına vuravura kaçar.

SOAD insanlara türk düşmanlığı aşılıyorsa da aşılasın, kimsenin bizi sevmesine ihtiyacımız yok.
faşistlerden düzlüğe çıkamayacak olan insandır. dilin kemiği yoktur canlar zira ifade özgürlüğü hakaret engeline zaten takılacaktır. azman olmaya ne hacet?
türk değildir belkim. Zira türk gencinden bunu yapabilecek kanızbozukluk yoktur. *