bugün

oha başlığı bile açılmamış. an itibariyle pc demosu steamden indirilebilmektedir yumulun. *
v1 oynadığımda beni etkilemiş oyundur, v2 daha iyi netice doğurması temennisiyle.
inanılmaz bir oyun ilkini oynamadan ikincisinin demosunu buldum fakat ilkindede bunun gibi içindeki kemiklere kadar gösteriyosa muhteşemdir hayatımda oynadığım en güzel oyunlardan birisi oldu 5 dk içerisinde sadece demosuyla..

http://www.youtube.com/watch?v=u-JQ80xyXpU&feature=fvst
fps, tps ne varsa sniper alan biri olarak pek beğenmediğim oyun olmuştur demosundan. oyun güzeldir de elindeki malzeme ve konu iyiyken bir firma neden daha iyisini yapmaz! diye düşündürür adama.
gece gece torrent sitelerine düşüp beni mutlu eden oyun..
yavaş çekimde merminin gelip de kafatasını kırma efektleri çok hoşuma giden çok detaylı tasarlanmış(örneğin adamın el bombasını vurup öldürebiliyorsunuz ya da tankın yedek yakıt bidonunu vurup tanka zarar verebiliyorsunuz) oyundur.
dün thepiratebay vasıtası ile torrent'ten çekmeye başladığım oyun. 58kbp/s ile 2 gün 1 saat içinde inecek.
rebellion firması tarafından üretilen sniper elite oyunun devamıdır. malum ortamlara düşünce anında çektim biraz oynadım. sniper detayları daha güzel olmuş bu sefer. hele trailer'ındaki gibi kemikleri falan göstermesi acayip gaza getiriyor. her atışım öyle olsun diye bir derde düşüyor, uğraşıyorsunuz ve bu da oyundan çabuk sıkılmanıza yol açıyor. tadında bırakmak lazım o efekti. mayın yerleştirme, taş atma gibi olaylar çok güzel olmuş. fps oynarken bile stratejiye önem verenler için harika detay. öyle cod gibi al silahı eline koş babam koş yok. grafik olarak 2. dünya savaşını konu ettiği için cod2'ye benziyor diyebiliriz. bölüm sonlarında topladığımız puanlarla silah ve geliştirmeleri açılıyor, bu da güzel olmuş. oynanış olarak tam tamına the saboteur tarzı bir oyun olmuş. *
malum torrent sitelerinden 800 kb ile 2.5 saatte çekilen oyundur. çok harika olmuş. efektler falan. ısrarla tavsiye.

edit: oyun an itibariyle bitti ve ben hoşnut kaldım. sürekli bir gerilim falan. iyi yani, indirin oynayın işte.
tarafima tavsiye edilmis bilgisayar oyunu.denemeden bilemeyiz.
Bugün itibari ile oynamaya başladığım oyun. Şu an bende güzel hisler bıraktı 3 bölüm geride bıraktım ama ilerleri nasıl olur bilmem. Kemik efektleri güzel olmuş, bir tanesini taşşaklarından vurdum onu bile gösterdi efekt. Taş atıp kolum mu yorulacak demeyin taş ta atıyorsunuz oyunda. Güzel ama bir codmw3 değil hacı.
x-ray kamerası ile tadından yenmeyen ww2 konulu tps.

mosin nagant ile 313 metreden headshot attım ehe mehe; http://galeri.uludagsozlu...r/sniper-elite-v2-310376/

unutmadan oyunun bana göre en güzel yanı sadece almanları değil rusları da vurabilmemiz.
ilk versiyonu hayatımda oynadıgım en güzel uzun mesafe vuruş oyunu olan yazılım. 2.sinin piyasada oldugunu an itibariyle sözlükten öğrenmiş bulunmaktayım.
Bilgisayarımı xp'ye çevirdikten sonra satın aldığım bir oyundur. Xp desteği olmadığını görünce yine windows 7'ye çevirmek zorunda kalmıştım.
oyun aksiyondan ziyade oyuncunun ürettiği stratejiler ve gizlilik taktikleri üzerine kurulu.Eğer oyundan zevk almak istiyorsanız kesinlikle en zorda oynamalısınız.Zaten zorda oynarken gizliliği kullanmaktan başka çareniz kalmıyor.Ama belirtmek istediğim bir şey var, o da oyundaki yapay zekanın yetersizliği.Oyunu kimseyi öldürmeden, gayet barışçıl bir şekilde bitirebiirsiniz eğer zorlarsanız, o kadarını söyleyim yeter.Ama dediğim gibi oyun bir aksiyon oyunu değil, yüklerken "Vohuuuu Call Of Duty'den aldığım zevki alacağım vuhuuu herkesi vuracağım vuhuuu" gibi galeyanlara gelmeyin.Zaten oyunu oynamış arkadaşlar makinalı tüfeklerde sadece 1 sarjör** olduğunu göreceklerdir.Uzun lafın kısası grafikler idare eder, yapay zeka iyi değil fakat vasat da değil, killcam'ın verdiği zevki zor bulursunuz, gizlilikle ilerlediğinizde oyun ayrıca güzelleşiyor, ayrıca Hitler dlcsi de ayrıca zevkli.

Eğer gizlilik ve taktik ilerleme unsurları ilginizi çekiyorsa, bu oyunu oynamayın, gidin yanında yatın derim.
an itibariyle bitirdiğim oyundur. en zorda oynamayacak arkadaşlar hiç oynamasınlar. görselleri bence gayet güzel.
dünyanın en iyi sniper tarzı oyunudur. görselliği ve 2. dünya savaşı senaryosu olmasıyla her zaman öndedir. sniper ghost warrior halt etmiş yanında.

not2: bunun zombili olanını oynamayın saçma sapan bişey + baya ürpertiyor.

(bkz: sniper elite nazi zombie army/#18889255)
4 saat oynayınca kendinizi sniper gibi hissederek mutfağa giderken siper alınan oyun. yapay zeka çok iyi olduğu için uzun taktikler ve stratejiler belirlerken zamanın nasıl geçtiği anlaşılmıyor. 2. cheapter da anons yapılırken silah sesleri duyulmasın diye tam anons sırasında askerleri tek tek indirmeyi kapıdaki düşman filminden çaldım. sen saol vasili zaytsev
düşmanın billurlarını koparan var mi la bu oyunda? içim acıdı amk, kapadım oyunu. çok fenaydı lan.
dünyanın sniper oyunları arasında en başı çekenlerden biridir. kanser etse de arada bir kafayı yedirtse de kaliteli oyun. çok bağlanmamak lazım yalnız sonra hırs yapıp ayrılamıyorsunuz. * maçtan sonra sinirimi alsın derken daha da çıldırdım. an itibariyle yaklaşık 5:30 saat oldu, zorla bıraktım.
steamde 24 saatlik bedava olan oyun. kütüphaneye eklemeniz yeterli.
steam de 24 saatliğine bedava alınan oyun.steam ea games in battlefield hamlesine karşılık verdi.
24 saat içinde steam'den bedava edinilebilecek oyun. indirmeniz şart değil, oyunu alıp kütüphaneye eklemeniz yeterli.

serinin 3. oyunu çıkmadan önce 2. oyunu geçici bir süre bedava dağıtma kampanyası izlenmiştir.
çok beğendiğim ve atası sniper elite i de baya oynadığım oyun.
50 TL ye elden çıkardım.
arabadan inme anında önce sol kapıdaki askeri kafadan , ardından sağ kapıyı delip geçen kurşunla sağdan inmiş olan askeri sırt kısmından vurduğum tek atışta 5800 civarı bir puan yaptığım oyun