bugün

an itibari ile çaylaklıktan yazarlığa zıplamış kişi. hayırlısı olsun.

edit: bunun neresini kötüledin bilader? yazar oldum ne yapayım?

büdüt: slevin diye okuyun nicki. şekil şombalak olsun diye var o 7. *
hoşgelmiştir.
an itibariyle birbirinden esprili entryler giren yazar...

4. nesildir...hoşgelmiştir...
radyo uludağ'a da el atmış yazar. sleyediin, slesevenin gibi bir şey. *
(bkz: lucky number slevin)
beni radyodan tehdit eden güzel insan...*

bilinen ve manalı bir yazardır internet koridorlarinda...hoşgeldin şimdiden.

(bkz: radikal gazetesi)
(bkz: zamane sozluk)
(bkz: maresal tokai cakmak)
evet seyrek saçlıyım, evet ilk yarım saat radyoyu birbirine kattım. ama özümde iyi bir insanım. sevin lan beni. *
bu gün radyoda dj lik yaparken tanıdığım yazar..helal olsun ona ki her türlü şakamızı ve takılmamızı olgunlukla karşıladı. haaa.! hem ayrıca kel de değil sadece kısa saçlı.*
film çeken, senaryo yazan adam... çizgi film değil haa !

(bkz: oscar alacak çocuk)
iş bu entry ile (#1518326) destansı espri yetenegini konusturmuş yazar arkadasımız. * *
15 nisan 2007 kadıköy playstation turnuvasında 3-1 mağlup götürdüğü grubun son maçında ireland kardeşime son 12 dakikada 2 tane sallayarak hem gruptan çıkmayı başarmış hemde irelandı saf dışı bırakmış yazar kişisi.
filmden çok etkilenmiş olan yazardır kanımca. ilk baştan itibaren yazıları taktir görmekte ve ayakta alkışlanmaktadır. iyi bu yazarı da takip listeme alacağımdır.
radyo uludag a girince 'oha lan power fm mi acıldı' dememe neden olan dj yazar. *
hasta galatasaraylıdır kendisi. peşinen söyleyeyim.
2. olağan kadıköy playstation zirvesinde bursasporun beşiktaşı beklediği gibi beklediğim yazardır.*
bahtsız bedevidir kendisi.
bugün ki radyo programından kopamadığım an itibari ile keşfettiğim güzel insan.
o kadar israr etmemize ragmen programini bitirip, devam etmemis, dicey/yazardir. halden anlama huyumu kenara biraktigim icin, kizginimdir kendisine*.
tam birşey derken lafı yarıda kalan sevgili diceydir. "ya çok özür dilerim birşey.." dedi kaldı öyle.
sesin dinleyiciye 45 sn gec gittigini unutmus diceydir. her nekadar kizginligim devam etse de cok keyifli iki saat gecirtmistir. tesekkurler tekrar.
gecenin bir korunde cay - caydan - caydanlik muhabbeti yaparak, beni yerlere yatiran dayimdir*.

kola mi carpti, sicak mi? bilinmez ama keske daha onceden konusmaya baslasaydim dedigim, sirin insan.
caydanlik * * muhabbetimize komurluk ile devam etmis ve konuyu "bence komurluk, insanin kendini isitani yakmasidir." ile baglamis dayicimdir. 27-sali=9 fikrasini da asla unutmayacagimdir. gulmekten karnima agrilar girdirmistir. sag olsun var olsun.
* *

Her yeni güne bir önceki günden bir gram daha fazla aşk katarak başlıyorum.. Aşkım kaplara sığmaz oldu keza istanbul'a da keza dünya'ya da keza evrene de.. Sağlam temeli kurulmuş hayat senaryomu sen yazdın, kurgusuna daha var, fragmanı çekildi asıl filmi Tanrı'ya bıraktık *

Seni Sevmek; * susuz kalmış bir çiçeğin su verildiğinde hayata dönmesi gibi bir tanı ya da güneş görmemiş çatlayan toprağın yağmurla beslenip sevgi tomurcukları açması gibi bir tanı ya da ömrün çeyreğini tamamladığın hayatında; tamamını tamamlayabilmene sebep..

Seni Sevmek;
Hayatın anlamı..
Varlığın;
Tanrı'nın bir kadına bahşettiği en kutsal hediye.. *
an itibariyle 27 Numara isimli tiyatro oyununun turnesi nedeniyle Manisa yollarındadır..
alkışı hak eden yazar. sürekli kapak isteyenlere, kapağın kralını hediye etmiş. -helal olsun- (#1654210)