bugün

greenpeace in yeni kampanyasının sloganı.
(bkz: önemli olan boyu değil işlevi)
(bkz: metreyle ölçüyoruz)
harbiden diyorum:

ayıptır söylemesi barbun aldım bugün. balıkçı abi'ye, '' abi greenpeace şöyle bir kampanya başlatmış.'' dedim. koy götüne amına koyim dedi.

özet: tutmaz aga.
greenpeace'e pek yakışmadığını düşündüğüm ama yine de pek dikkat çekici kampanya sloganıdır.
fettullah gülen'in cevabı:

http://www.incicaps.com/r...-benimkini-gorseydin.swf/
(bkz: seninki kaç cm)
(bkz: seninki kaç santim)
daha yavruyken rakı masalarına meze oldun.
Kendini buna kaptıran bi arkadaşımın benimkinin ölçüsünü görünce şöyle tepki verdiği kampanyadır: oha 35 santim mi!! bende istiyorum yhaa. ondan sonra geyiğe vurarak gülüştük tabi ama aylardır içimde uktedir; " ulan zarf mı attı ya hassktr olm o anda yapışçaktık dudaklara işte" dedirtendir.

Şaka bir yana, bu kampanyayla ilgili geçen aradılar, manevi destek için bi yağlamalar bi övgüler bi övgüler, 20 saniyeliğine lord oldum*, ardından 3 ayda bir çıkan dergi için aylık 40 lira isteyince* bi mala bağladım ve beklendiği üzere öğrenciyim ayaklarına yattım. sonra "ilerde bi iş sahibi olduğumda yemin ederim vericem" diyip hem kendimi hem onları gaza getirdim ve karşılıklı ağlaşarak kapattık telefonu.
greenpeacenin dikkat çekmek için edindiği son slogandır.
kıraçayı ayıklamadan yiyeceksin kardeşim.
kendimce desteklediğim kampanyadır. ''benim de bir tuzum olsun.'' diyenler için:

http://bit.ly/k3o2ka
bir aralar greenpeace türkiye nin kampanyasıydı.
40 cm ve milliyetçi hareket partisinin kırkıncı yılı.
(bkz: sana kaç lazım)
balık kampanyasıdır.
Bir zamanlar destek verdiğim kampanya. Facebookta paylaştığımda en az iki kişi 'kaç cm derkeen?' Diye bir yorum atardı.
sana da yeter, arkadasina da.
okşamana bağlı değişiyor.
greenpeace'in zamanında ilgi çekmek için balık boyunu kasteden sloganı.
19 cm oynarbaşlı kalkıp inme özelligine sahiptir.
Sana kaç santim lazım ?
17.5 cm ama damarlı.
(bkz: burası uludağ merkez kırk santim herkes)

o sapıklığıda yaptım ölçtüm, 15cm felan.
Sapına kadar 18 santim.