Bu ne, kim milyoner olmak ister mülakatı gibi.
Türk kızının "Sen benim farkımı fark etmedin ama artık fark etsen de fark etmez. Çünkü benim farkımı farkedenler senden çok farklı." şeklinde cevaplaması muhtemel olan sorudur.
''farkı fiyatı''

(bkz: adam jigolonun teki çıktı rıza baba)
+ sizi neden ulu sözlük yazarı yapalım farkınız ne?

- ulan, sözlüğe yazar olmayan mı kaldı? 10 entry gireni 24 saatte yazar yapıyorsunuz zaten. her önüne gelen yazar oluyor, daha fark mı arıyorsunuz mk !

+ ?!? error
- sizi neden uludağ sözlük yazarı yapalım farkınız ne?

+ adım süleyman. 175cm boyum 90 kiloyum. çok esmerim, döşüm sırtım her yerim kıl içinde ve tahrik edici cezbediciyim. üstelik hayata çok değişik açılardan baktım. kimi zaman kulağımı serçe parmağım ile karıştırırken, kimi zaman bizim kerhaneci abuzittin piçi ile (amına kodumun piçi hala ödemedi borcunu) kahvede okey atarken hayatı sorguladım. nereden geliyoruz? bizler kimiz? nasıl insanlarız. inception filminin sonundaki topaç aslında durdumu yoksa durmadımı? işte öyle bir şeyler. tam emin değilim. emin olduğum tek şey aslında hiçbir şeyden emin olmadığımdır...

sonuç: uludağ sözlük hesabınız kapatılmıştır
Biz hep farklıyız siz hep aynısınız.....
Öyle çok da kuantuma girmeden kısaca cevaplanabilinecek anket sorusudur.
Örnek adına;
tuhafım ben.
daha iyi bir fikrin mi vardı(!)
Beni neden ulu sozluk yazari yapmayacaksiniz, digerlerinden farkim ne ? diyerek soruya soruyla cevap verebiliriz.
ağğbi işsizim gurbanın olam beni sokağa atma. ne iş olsa yaparım ağbi.
ben ben olduğum içindir, ben ben olmasaydım zaten bana ben demezdim. ben ben olduğumdam bu sözlüğe yazar olmak istiyorum efenim *
"hiç bir farkım yok. tıpkı diğer yazarlarınız gibi iyi bir yazarım" diye yanıtladığım uss* sorusu.
verilesi cevaplar: türkesciyim, trollüm, ukalayım...
Arapça biliyorum diye cevapladığım soru. ikinci gün yazar oldum heh heh.
"bu zamanda hala monofonik zil sesleri olan cep telefonu kullanıyorum. bence, beni diğerlerinden ayıran en bariz fark bu." diye cecevapladığım soru.
"dede tarafım bursalı, ayrıca dayımın işlek bir yerde büfesi var." dedim ve aranıza hoş geldim.
+1 olacaksınız ve her yazar gibi; girdiğim her entry size belki de bir reklam kazandıracak,

böylelikle eğlence olsun diye açmış olduğunuz sözlük üzerinden para kazanmaya başlayacaksınız,

üstelik benden görüp bir çok arkadaşım da yazar olmak isteyecek, ve sonra onların da arkadaşları...

siz para kazanmakla kalmayıp cüzdanı şişirmeye başlayacaksınız.

bence geçerli bir sebep.
ikimiz farkılıyız,bence birlikte takılmalıyız dedim,ve üyeliğimin yazar olmasını bekliyorum.
''ikimiz farkılıyız, bence birlikte takılmalıyız''. bende kayıt formuna bu yazıyı yazdım ve aynı günün akşamı yazarlığım onaylandı. tavsiye ederim. Ama şunu da unutmayın ki, ilk 10 entryiniz açıklayıcı, ve bilgilendirici olmalıdır. ve noktalama işaretlerine dikkat edilmelidir bir de imla kurallarına. Aksi taktirde yazarlığa kabul edilmeniz uzun sürebilir.
- yobazım.

+ tebrikler yazar oldunuz.
- http://inciswf.com/1284999618.swf

+ tebrikler, yazarlığınız kabul edilmiştir.
Onu da mı bağa soruyon?
(bkz: Yiğit Özgür)
(bkz: sözlük yazarlarının penis boyları)
ben bu soruyu önemseyip ciddi ciddi cevap verdiydim la!
hey gidinin heyi.
-sizi neden ulu sözlük yazarı yapalım farkınız ne?
+ayaklarım kokmaz mesela..

(1 gün sonra açıldı üyeligim.)