Nasıl ben senden buyugum ablam yasitlarinla oyna denir insani zorda birakan durum.
1997+ ise nema problem denilebilir.
hoj değildir ,
ebat olarak genelde öyle oluyor, korkuyorum nereye kayboldu bu kız diyorum evham yapıyorum bi' bakıyorum ayağımın dibindeymiş meğer, seni 1,54 yaramaz bıcırıkk.
34 yaşındayım. 25'e kadar evet derim.
Zaten olduğu yaştan daha büyük gösteren bir kadın olduğum için böyle bir olay başıma gelmedi.
75 yaşındayım 23 e kafar olur.
Bir iki yaş belki de fazlasını sanırım kabul etmem. Belki ileri ki zamanlarda bu değişebilir de.
Ama genelde bu başıma geliyor. Ve cidden z kuşağını tebrik ediyorum çünkü gerçekten fazla özgüvenliler. Gelip hemen tanışma, konuşma ya da bu düşüncesini söyleme gibi şeyleri yapıyorlar.
Benden büyük nesiller bin naz bin niyaz.
Getir getir fark etmez.
Birinin benden hoşlanması için tek kriterim ; nefes alsın yeter.

Küçük, büyük fark etmeksizin hoşlanmalara açığım.
Alison tyler gibiyse 18 e kadar yolu var. .aşağiyla işim olmaz. Dangalaklığa gerek yok.
Aklı selim olgun bir birey olduktan sonra problem yok.
kadınlar için gençken sorun, bir nevi çocuk büyütmek oluyor, 39-45 yaş arası daha sık rastlanıyor, fakat sonrasında sırıtıyor.. asla da uzun sürmez, çünkü kadın doğulur, erkek olunur. Seninle tecrübe kazanır, hareketleri olgunlaşır, pastayı başkası yer. Bu bir kuraldır.
erkekler için zaten çok genç olup yürüyen her şeye kem gözle baktığın bir dönem var, onun dışında yaşça büyük biriyle çok söz konusu olmuyor. küçük birinin hoşlanması hususunda ise dürüst olalım, istediğin kadar iyi görün, kızın anne babasıyla yakın yaşlarda olmak hiç hiç hoş bir manzara olmuyor, işi abartmamak lazım.
inan hiç farketmez.
Yaş önemli 46 yaşındayım,en çok 35 aşağısı olmaz .
erkek akli yasini geriden takip ettigi icin yabanci olmadigimiz sey.
benden büyükler burada olamayacakları için benim böyle bir derdim yok.
her ilişki bir güç ilişkisidir.
30 yaşındayım , 26 altı kurtarmaz derim , 30 üstüne de kapalıyım.