bugün

Merak ettiğim sorunsal. Beni bilen bilir sözlüğün en güzel kızıyım hal böyle olunca bende evlenmeye karar verdim. Sonra True diye bir ezik gördüm sözlükte. Baktım saf saf dolanıyor kendisine verecek kız varmı diye sabah akşam sözlükte naralar atıyor. Ulen dedim bu safla neden olmasın! Hemen kolları sıvadım ve sizlerin fikrini almaya karar verdim. Sonuçta siz, benden sonra güzel olan sözlük kızları bu azmandan çok çektiniz.
Her ne kadar senin hakkında, onunkisi civciv kadar eliyle besliyor onu Gibi olumsuz yorumlar yapılsa da sakın üzülme erkekim ben senin civcivi vahşi kartal yaparım ayol. Bülbülüm dile gelsin yeter sj. Bu arada cevabını çabuk ver etrafta ibnemsi hareketle dolaşan akepeli olduğundan şüphe duyduğum barbi olgay nikli Bi kıllı yaratık dolaşıyor, yanlışlıkla göz göze gelsek yatağa atacakmış gibi fırsat kolluyor ayol.
Ayrıyetten ezik dememin sebebi ezmişler seni burada fındığım, birde temiz kalbin var o yüzden saf diyorum cnm yha.

görsel
hahahahahahahahahhahaaa...
Komik bir soru. Duyan da true aşırı gamsız, rahatlığı yorucu seviyeye ulaşmayan biri hatta brad pitt zanneder. Bence hiç uğraşmaya gerek yok.
banyoda bile yıkar...
görsel
True diye bir ezik gördümden sonrasını okumadım...

Swh...
https://www.uludagsozluk.com/e/46940512/

True seni bile banyoda yıkarrrahahaha.
Bir hoş geldin Harun abi olayı mı?
iyi de ben sana bacım gözüyle bakıyordum. şimdi nasıl olurki bilemedim.
--spoiler--
iyi de ben sana bacım gözüyle bakıyordum
--spoiler--

(bkz: ensest)

Neyse cinsel yönelimlere saygı göstermek durumundayım...
Ahahahahasdfghahaha...
hadi ama true... o kadar yıkım, kaos, alınan uzaklaştırma kararları, sana edilen beddualar, sözlüğün gündemini yıllar boyu işgal etmen, ilk asıldığın kızın kendi çocuklarının şu anda ygs'ye hazırlanıyor oluşu falan...

talih senin de yüzüne güldü ve artık sana kızlar teklif ediyor.. meydan senin, gün bugündür, allah allah nidalarıyla ilişkiye atıl kurt... yüzümüzü kara çıkarma..

görsel
True'nun... secim var su an. Swh.
bana ne olum seçimden. kız gelmiş bana kocam ol diyor. kaçırır mıyım bu şansı amk.
yahu sen hala burada mısın?
Ferdi Tayfur'dan ''merek etme san'' adlı şarkıyı açın dinleyin genşler.
benimle dalga geçenler bu karıdan 10 tane çocuk yapacam ozaman göreceksiniz truyu. makina gibi çalışcam tüm hınıcımı alacam.
olm içeride ne dönüyomuş la. ben sözlüğe yeni girdim masum masum dolaşacaktım. Olaya gel...
Ertem şenerin duygu patlamasiyla rüstünün her yerinden öptügü gibi bile bakar.
ben mi çıkartim gösterim?
aq bile kor... ağır hasarlı kamyon gibi hurdaya bile çıkarır. bele tehlikeli laflar etmeyin bence.

edit: zikicem yapacağınız işi. başlığı niye bana bırakıyonuz lan.