bugün

eminim birçok sözlük yazarında gözlemlenebilecek durumdur.
içtenlikle katılınması gereken durumdur. sözlük sözlük değil resmen siyaset meydanı olmuştur.
siyasetle alakası olmayan entrylerden gına gelmesi durumdur. zira bahsedilen entryler ezberci, saldırgan, içi boş entrylerdir.
siyasi içerikli tanımlardan öte , seviyesiz bayağı rencide edici tanımlardan gına gelmesi doğrudur.
saçma sapan bir duygudur.

arkadaş,

derbi olur futboldan gına gelir,

seçim olur siyasetten gına gelir,

hiç bir bok olmaz karı kız muhabbetinden gına gelir,

ne istiyorsunuz yahu sözlükten ?
önce chpliler başlattı.
konular hep ayni. fakat baslik acmak, prim yapmak, kendini öne cikarabilmek ugruna acilir bu tür basliklar . ayni konu ile ilgili en az 126 tane daha baslik vardir. ayni seyleri tekrar tekrar okumamak adina siyasi icerikli entryleri okumuyorum.
Yaşadığınız coğrafya ile ilgili bir durum. Bir yerde bir zülum varsa onu da anlatmak lazım. Apolitik mi olalım? Ne yani yeni trend bu mu? Haberim yok o zaman.
siyasi içerikli başlıklara baktığımda hakikaten gına geliyor:
''yok akpliler salak yok 2 kişiden 1 i gerizekalı yok chpliler totoş laikler'' bu ne lan?tü kaka diyerek siyaset yapma geride kaldı.* *
kesinlikle diyerek katıldığım fakat başlığını bunun da siyaset reklamı olduğu için açmak istemediğim durumdur.
seçim de bitti kurtulamadık. şimdi bi milyon oy tahlili, kim daha zekiydi, kim vatan hainiydi entrylerini görünce kusacak gibi oluyorum. gittin oy kullandın bitti bitti daha ne?????
ben kusmak istiyorum, o kadar gına geldi.
her gün boş boş gereksiz bilgilerle dolu başlıklar açalım.anketten başka bi sikim olmasın sözlükte ne tartışma olsun ne rekabet hiç bi sikim olmasın boş boş tek cümlelik entry girelim.bu mudur yani olay?kızlarla ilgili başlık olmasın,futbol olmasın,siyaset olmasın ne olacak başka klavye masa anten diye başlıklar mı açalım yani?
malumunuz bazı yazarlar zaten zamana bağlı kalmaksızın sabah akşam 7/24 365 gün 6 saat bu tür başlıklar açıp entry giriyorlar. bunların bir tanesi bayrak sallayan diğerleri de bu yazara özenen tipler. bu tür yazarlara artık alıştığım için arada sırada beğendiğim entryleri olunca okuyordum. lakin malum seçim yaklaşınca diğer yazarlar hatta troller bile bu siyaset kafalılara ayak uydurmaya başladı. artık bu tür entryleri gördükçe bunalıyor, sıkılıyor, bu entry ile birlikte isyan ediyorum.