bugün

uzun zamandır televizyonlarda internette vb.heryerde recep tayyipi,kemal kılıçtaroğlunu,devlet bahçeliyi görmekten,onları dinlemek,birbirlerine düşüp devleti unutmalarından sıkılan kişilerin yaşadığı durumdur.
Sırf bu yüzden sözlükten soğumaktır. Başlıkların sürekli siyasi olması bıktırdı.
açılan çoğu başlığın siyasetle ilgili olması insanı bunaltan bir durum olmuştur. spor , siyaset ve dinden başka konuşulacak çok konu vardır.
Diğer yazarlar için bilmem ama benim için öyle. Hergün aynı şey. Bıktım valla.Ne monoton hayatımız var. Bu kavgalar bitmez bak benden demesi. Bırakın gitsin.
hayattan bıkmak gibidir. siyaset hayattır.
Apolitik bir yaklaşımdır. "Nasılsa hepsi aynı amına koyim bize bi faydası yok ki"
Başlıkların siyasi olması yok osmanlıca yok din dersi zorunluluğu sinir bozucu ve sıkıcı bıkkınlık vericidir.
çoğu siyaset yaptığını zannediyordur.
hayret vericidir.
insanlar bir dizinin yeni bölümünün iyi olup olmamasını yazmıyor. ben ilgilenmiyorum sevmiyorum denilecek bir durum yok ortada.
bir partinin mvleri tutuklandı sabah büyük bir patlama oldu ve "bıktım of başka bir şey konuşun; dün fener nasıl yendi"ye bağlayanlar var.
Harbiden bıktırdılar kusacağım artık. Yetteeeeeer.
Siyaset yapmak yerine bir hobiyle uğraştığımız gün mutlu bir toplum olabiliriz.
içimize o kadar işledi ki bu zehir. konuşmadan da edemiyoruz. artık her şeyimiz siyaset.
Siyaset okuyunca öyle bir lüksümüz olmuyor malesef.