bugün

epica'nın solisti olmasıyla birlikte benim de taptığım hatundur.harika sese sahip bir güzelliktir.
Epica grubunun dünyalar tatlısı, mükemmel vokali... Kendisine akşam vakti hakim olamadığım hormonlarım yüzünden aşka gelip birkaç mısra şiir yazdım izninizle:

Nasıl bağlıysa birbirlerine
Kalça ile femur, radius ile ulna
Bende öyle bağlandım alev kırmızı saçlarına
izdivacına talibim, aşığım sana

Sen savur saçlarını söyle şarkılarını
Ben deliler gibi atarım head-bangımı
Hem yüzün güzel hem de sesin
tapıyorum, tanrıçamsın benim

Winamp'ım Epica ile coştu, aştı
Slartoğlan işte böyle aşka geldi
Gece gece nereden esti bilemiyorum
Seni Megadeth kadar seviyorum, Simone'um...
epica adlı grubun, 1985 doğumlu olduğuna inanmakta zorlandığım, vokalisti.
(bkz: sinemo)
eşsiz bir soprano vokal. piyasadan silinmesi zor görünüyor, silinmesini de isteyen kişi olamaz.
" o nasıl bir sestir abla öyle? ", dedirten müthiş hatun.
bayık grup epica nın abartılan hatun solisti.
metale yeni bir soluk getirmek hevesiyle yola çıkıp o yollarda helak olmuş sayısız gruptan biri olan epica nın ne çok şeker ne de çok güzel olmayan solisti.
tek numarası sesi olan bu kızcağız da şu an içinde bulunduğu grupta sesiyle ön plana çıkamamakta, kendisine giydirilen -ve kesinlikle fos olan- hem metalci hemde -sözde- taş hatun imajı tarafından ezilmektedir.
ne "taş" ne de "şirin" sıfatlarını haketmediği halde hormonlarına yenik düşmüş metalci kitleye gayet iyi pazarlanmıştır. simone nin gruba alınması öncesinde grup elemanları arasında şöyle bir diyaloğun geçmiş olabileceği konusunda ciddi şüphelerim var:

(epica dan iki eleman oturmuşlar, her "çok pis metalci" insanın yapacağı gibi biralarını yudumlamaktaydılar)
+olm öle bi solist olsun ki, böle opera mopera ayaaana yatabileceğimiz bi hatun olsun ama hatunun sesinden başka hiç bi boku olmasın.
-eee?
+ama beyni değil hormonlarıyla hareket eden "deli metalci" kitle bu kadını öyle bi metalaştırsın ki, öyle bi baştacı etsin, öyle bi malca tutumla idol haline getirsin ki, biz bile ne yaptığımıza şaşalım..
-hatta ilk albümden sonra dvd bile cıkaralım lan tamamıyla fos bi grup olduğumuz halde.
+ve öyle bir pazarlayalım ki bu hatunu, pezevenkten beter olalım yani, gerekirse dvd nin kapağına son derece davetkar resimlerini bile koyarız, kimse de bişey diyemez.
-çok doğru dedin, sonra bi daha albüm çıkarmamıza bile gerek kalmaz belki, ama hatun uyanmasın onun sırtından az mı para kaldıracaz lan bu metal aleminde..
+evet lan çok kötüyüz nıhahahahahahaha...
-kötü olduğumuz kadar denyoyuz da, şerefe.....
epica'nın sesinin mi gözlerinin mi daha güzel olduğunu çözemediğimiz solisti.
tanrıça gibi bir kadındır.öyle bir sesi vardır ki soprano vokalin doruğuna çıkmıştır.
epica nin güzel yüzlü, güzel sesli solisti.
feint, memories, Run for a Fall parçalarının mükemmel studyo performansı için http://www.youtube.com/watch?v=PToxBpdKr7M
sesi kadar güzelliğiylede dikkat çeken kişidir.17 yaşında müzik hayatına başladıgı söylenir.
kelimeler kifayetsiz kalıyor karşısında okadar diyorum...
sanırım kanında bulunan bir virüs yüzünden, azrail ile görüşen hatun.
1985 doğumlu güzel sesli insan. mrsa denen bi' çeşit enfeksiyon kapmasına rağmen şu anda hayati bi' tehlikesi yok(en azından resmi sitede öyle yazıyor). bir an önce sağlığına kavuşması umuduyla.
kadın milletine rock müzik yapmak çok yakışıyor diye düşünür dururdum kendi kendime. bunun en güzel kanıtlarından biri sanırım. şebnem ferah kokulu güzel şey...
allah'ın özene bözene yarattığı insanlardan biridir kendisi, hem güzelliğiyle hem sesiyle.. eğer hasta ise iyileşmesini umut etmekteyim.
dünyanın 8. harikasıdır. mavi gözler kızıl saçlar elma gibi dudaklar seside bir o kadar güzeldir hanım kişinin.sevgilisinide görünce dünyada güzellere çirkin adam düşer tezini doğrulatıyor.
(bkz: ah ulan ah)
epica'nın vokali. güzelliğin doruk noktasındaki bir yaşam formu. kesinlikle bir insan değil müthiş ve son derece güzel varlık. bir tanrıça.

(bkz: abi çok çok güzel ya)
cry for the moondaki performansı harika olan redhead hatun. mrsa hastalığından kurtulması da ayrıca sevindiricidir.
şu fotoğrafıyla bir daha aşık olduğum melek.

http://www.itusozluk.com/...fa9ad112987/simone+simons
sesi, fiziği ve yüzüyle en güzel denilebilecek kadın.

http://www.itusozluk.com/...8896f028748/simone+simons
nikah masasına oturmak üzre olduğum eşsiz güzellikte hatun.*
osursa 9.senfoni çıkar.o ne sestir o ne görüntüdür.
hem karizmatik hem şirin hem süper sesi var daha ne olsun dedirten süper hatun.
(bkz: karizmatik kız)
Epica'nın solisti.Güzelliği hakkında söylenecek tüm sözler yetersiz kalır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar