bugün

silgilerin sürekli kaybolduklarını düşünürsek bir silgi alıp onun sonuna kadar kullanan insan müthiş azimli ve kararlı insandır.
(bkz: bu benim lan)
lise son sınıfta aldığı silgiyi hala kullanabilen insandır. gurur duyuyorum kendimle.
7 yaşından itibaren boynuna iple bağlamış olabilir zira silgiler bitmez,hep kaybolur.
kendine ait olanı sonuna kadar sahiplenip koruyabilendir.
sınıfında ki herkesin silgisi olan insandır.
silgiyi başka emellerine alet etmiştir.
en hakiki duyguların insanıdır. silgisine sadıktır.

ayrıca,
(bkz: vay amına koyım be!)
en asil duyguların insanıdır. onu kaybetmeden kullanmak her yiğidin harcı değildir. aferin sana.
(bkz: insanlık ölmedi)
önünde takdirle eğildiğim insandır. analar ne adamlar doğuyor be.*
Farkında olmadan büyük bir başarıya imza atmış olan insandır.
Millete kaptırmadan veyahut kaybetmeden o silgiyi bitirmek ödüllüktür.
özendirendir. 15 yıllık eğitim öğretim hayatımda toplamda 1000'den fazla silgi 200'den fazla kalem kaybetmişimdir. *
daha sabah aldığım silgiyi son saate kadar kaybettiğim göz önünde bulundurulursa büyük başarıdır.
(bkz: vazgeçiyorum lan! almıyorum artık)
* silgi tozu yiyesice boş tespitlerin boş adamının açtığı konudur.
bütün dağınıklığıma ve dalgınlığıma rağmen bunu yapmış insan olarak söyleyebiinecek tek şey: herkes başarabilir.
(bkz: düzenli insan)
Hukuk öğrencisidir. Malum dolma kalemle sınava giriyorlar. Silgiye ihtiyacı yoktur olamaz da.
çakmağı kaybetmeden, gazı bitene kadar kullanabilen insanla aynı özelliği taşır.
yaratıcısı olamayacak insan türüdür.
Mal canın yongası prensibine dayalı yaşarlar. Bencil sisko pislik insanlardır. Hak etmedikleri başarılar yaşarlar hayatta.
Mikro firmasının kara listesindedir.
Dilini burnuna değdiriyordur.
Böyle bir insanın Türkiye'de yaşamadığını herkes bilir
ösym'nin sınav silgisini kullanan insandır.
anlaşılması zor insan. ulan zaten 50 kuruşluk silgi sarf ettiğin çabayla başka bir işle uğraşsan koliyle silgi alırsın.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar