bugün

sigara alışkanlığını yenebilen kuvvete olan irade sahibi insandır. kendisine hayran olmamak elde değildir. bir seferinde başarabilmiştim. fakat 9 ay sonra yeniden başladım. o bir kere oluyor belki de, şansımı kötü kullandım pişmanım.
genelde bunun üzerine sürekli yemek yiyip kilo alan insandır. Hiç başlamamak en iyisidir.
kendine söz geçirebilen, herşeyin farkında olan iradeli ve mübarek bir insandır.
eli ayağı öpülecek insandır gözümde .
Yüksek ihtimalle öğrencidir. Malum her gün binen zamlar dolayısıyla fiyatlar aldı başını gidiyor. Kaçak sigaradan da umut bulamadıysa ben sigaryı bırakacağım der ve bırakır.
hiç camela baslamamis insandir o.
iradesi güçlü olup, aldığı kararları uygulayabilen insandır. Kişiliğini ve karakterini Herkesin örnek alması gereken insandır ayrıca.
delikanlı insandır.

helal olsundur.
bu zamana kadar ciğeri beş para etmeyip iradesine paha biçilemeyen insandır.
iradesi güçlüdür. tükürdüğünü yaladığı görülmemiştir.
annemdir, kadin 20 senedir ictigi mereti bir gunde birakti. 3 yildirda icmiyor, helal olsun be anacim
Denedim , denedim. 3 ay sürdü. Arada kaçak içmeler var bu üç ay içinde. Şimdi devam. Zam geldi. K.çımıza don almıyoruz. Sigara alıyoruz. Üstüne üstün öğrenciyiz be abi.
iradesinden korkup, hayatından çıkacağım insandır.
messi messi diye stadı inleten barcelona taraftarı misali adı bağırılası insan.
helal olsun denilen insandır.
darısı başımıza diyeceğim ama cıks biraz zor gibi.
rastlamadığım insandır. benim tanıdıklarım hiç aklında yokken aniden bırakmışlardır veya otuz yıldır bırakacağım deyip hala içen insanlardır. evet bi tane normal insan yok etrafımda.
nasıl yapabiliyorsa bir zahmet söylesin insanıdır.
sigaradan mütevellit götünden nefes almaya başlayan insandır.
iradesi ile övünülen ve övgüyü hak eden, sigarayı bıraktıktan sonra bununla övünmeyi kesmeyip etrafını sürekli kasan insandır. sigaranın bırakılmasının akabinde ortaya çıkan sinir ve stresi başkaları üzerinde atmaya çalışması ise cabasıdır. "git kendi kendine hallen arkadaşım" denildiği de vakidir.
benimdir efendim. yaklaşık 2 aydır içmiyorum ve kendimi arınmış hissediyorum. mis mis.
(bkz: ) candır o helal olsun aslanım.
Sözünün eridir.
canlarım benden bahsetmişsiniz satırlarca. nasıl bırakıldığını isteyene söylerim mesaj atın.
stressiz yarasız sıkıntısız canınız çekmeden sigara bırakmak çok kolay.
iyi adamdır. bendir. ama kilo almayıp 7 kilo vermiştir.
benim çevremdeki insanların hiç birinin içine girmediği grup. bırakamıyorlar arkadaş nabcan yani.
güncel Önemli Başlıklar