bugün

entry'ler (269)

kokan am

igrenctir, yalanmaz.

etihad airways

gectigimiz gunlerde onuncu yilini kutlamis birlesik arap emirlikleri milli havayolu.

herne

dortmunda yakin olsada genelde schalke taraftariyla doludur.

pro engineer

creo adini almistir.

17 gün osbir çekmeyen 19 yaşında sevgilisiz insan

15. gunden sonra ellerini sabunla yikamayi birakir.

havaalanı şehir merkezi metrosu olmayan başkent

ankara degildir. (bkz: esenboğa havalimanı)

kadınlara asla söylenmemesi gereken sözler

güzel sevismiyorsun, ... senden daha iyi.

doğu türkistan dururken gündem neden mısır

iktidarin kendisini türkten çok müslüman görmesindendir.

yazın yenmemesi gereken şeyler

tereyağlı iskender.

efe aydal

cemaatcilere ve din tacirlerine herseyi soyleyip utanmadan ve sıkılmadan, videolarinin gösteriminde onlarin tesislerini kullanan adamdir.

(bkz: fatih koleji)

başbakan ın en çok kullandığı kelime

iyi biliriz.
cehape zihniyeti.

üniversite okunacak güzel şehirler

düsseldorf.

mesalazin

salisilik asitten yapilir.

melih gökçek

birazdan sinirden beyni buharlasacak insan, aman dikkat baskan!

edit: virgülden sonrasini sevdigimden degil dava etmesin diye koydum.

pkk nın bitlis te 2 mühendisi kaçırması

tayyibin soz verdigi kanunlari cikartmamasi kaynaklidir.

conmech

halk sokaklara dokuldugunde, "orada pkklilarda var, cikmayin, desteklemeyin, yapmayin!" diyerek ne yaptigini anlayamadigim, sozde iktidar düsmani yobaz kemalist. ekside yazar oldugu dönemde kesinlikle "eksi sözlük bi siki begenmeme timi" üyesiydi.

hicbir sekilde aktif direnis yapmamasina ragmen bu kadar iktidar karsiti videolar yapmasini ben paraya bagliyorum. ülkede bobiler, youtube, eksi gibi siteleri hakkiyla kullanan kesim belli, iktidari elestiren seylerin begenilme ve yayilma hizida belli. akp nasil dini kullanarak oy ve bunun getirdigi parayi goturuyorsa bu adamda mustafa kemal ve ateizmi kullanarak youtubeda parayi goturuyor. er yada gec kazandigi bu paralarlada buradan siktir olup gidecek ve ardina bakmayacak, gidince videoculuga devam edecegini soyluyor heralde bende ederdim haftada 2 saat haberleri oku düsündüklerini soyle liseliler dinlesin hoop youtubedan paralar aksin ne güzel sistem.

gezi olaylarida kendisine yaradi aslinda, 2 haftada en az 3-4 ekstra video cekti. kendisi birisinin yazdigi "Bu elestiriyi göz önünde bulundursaniz iyi olur" yorumunu begenen begenen beni kara listesine almasiyla gözümde tamamen bitti. sonunda yobaz akplilere ayiracak vaktimin olmadigi gibi yobaz kemalistlerede hicbir vaktimin olmadigini anladim.

tanim eksikse: genc ve internet levent kircasi.

efe aydal

insanlari facebook sayfasindan isine gelmeyen bir yorumu begendi diye banlayan birisidir, yobaz kemalistlerin yobaz akplilerden farkinin olmadiginin ispatidir. sirf japonyaya gidebilsin diye kafa siktigi podcastlerinde dünyanin en demokratik insanidir ama en ufak elestiriyede tahammülü yoktur.

edit: yüzsüzlügün bu kadari, kendisine acil bisey lazim olunca banlari aciyor.

kadınların sevişirken erkekler kadar zevk almaması

kadinini tatmin edemeyenlerin iddiasidir.

elektrik zammı sebebiyle rte nin istifa etmesi

zam göte bi kere girdikten sonra istifa etse ne olur etmese ne olur diyecegimdir.

zlatan ibrahimovic

tekvando teknigi oldugundan basketcileri koseden koseye firlatmasi olasidir.