bugün

bakkal önünden geçerken "anne gofret al bana" diyen çocuğuna "son bi sigara param kaldı, yürü git" diyen kadındır. ki buna anne denmez. o anne ise bizim başımızdakiler ne merak konusu.
saçma bir tespittir.sonuçta sigara bağımlılık yapıcı bir zıkkım, anne o paraya kendine gofret almadığı sürece sorun yok. b
(bkz: bencil)
yorumsuzdur, diyecek hiç bişey yoktur.
fakirim bu yüzden her gece rakı içiyorum. çoçuğuma gofret alamıyorum, efkarlanıyorum bir sigara yakıyorum inar mısın günde iki pakete yaklaşıyorum. etrafınızda çok böyle insanlar - kendi söylemese bile - vardır.

efendim fakir içmesin etmesin demiyorum. çocuklarının isteklerinde yerine getirsin o kadar, senin keyfi ihtiyaçların, o çoçuğun ihtiyaçlarının önüne geçiyorsa çoçuk yapmayacaksın o vakit.
devlet bahçeli duymasındır. zira bir ' püskevit'e ' o kadar sinirlenmiştir ki bu durum karşısında yeri göğü inletebilitesi vardır.
çocuğuna fülüt alamadığı için rakı içen babadan daha insaflıdır.
Belki de anneyi suçlamaktan vazgeçip piyasayı kısıtlayarak halkın refahını düşüren devlet politikalarımızı eleştirmelisiniz. Bir insan hem kendisi için hem de çocuğu için keyif verici ürünleri satın alabilmelidir.

T: bir durum.
tatlises icki masasinda oturup kac para ulan bir ekmek mi kek mi ne diye bagriyordu.

ekmek 1.25lira arkadaslar.
efkarlaninca aklinizda bulunsun.
sozlukten bir abimiz yazmisti dersiniz.
bomonti 12.5 lira.
kacak sigara kartonu 70-80 arasi.
poset hala 25 kurus.

bunlari calisin.

fulut fiyati hala bilinmiyor.
Gofret de o kadar yaralı bırsey değil. Sorun yok bence.
Madem önceliklerin farklıydı neden anne oldun ki sen?
çalışma gtü olmayan baba beyanı. gibi sanki, gerçi bu zamanda anne sıfatını taşıyan çok az kişi var öyle değil mi sizce de . herkes kendi rahatına huzuruna bakar olmuş büyük küçük demeden. sonuç bu doğal olarak yadırgamamak lazım.
geri zekali kadin evde gofret yapmali.

o zaman neden cocuk yaptin.

duraklarda yarim sigara olur gidip onu icmelisin.

gofret 2 liraymis arkadaslar.
gofret onemli arkadaslar.
güncel Önemli Başlıklar