bugün

hastayken sigara içmek.
genellikle nezle, grip gibi soğuk algınlığına bağlı hasta olanların içtiklerinde tat alamamaları durumudur.
üç dal marlboro'yu pe$ pe$e yakılması sonucu dördüncü daldan alınamayan tat'tır.
tiryakilerin pek sikine takmadığı durum. geçenlerde sırf içmiş olmak için içen birini gördüm aynada.
gripliyken turunçgillerden(portakal önerilir) bir adet yendiği taktirde, hemen arkasından yakılan sigara için geçerli olmayan sorun. daha sonrakiler için durmak yok portakala devam.
(bkz: demedi deme ibrahim)
sebepleriyle ilgili başlıklar:

(bkz: ağrıyan boğaza rağmen sigara içmek)
(bkz: durmadan sigara içmek)
(bkz: fosur fosur sigara içmek)
(bkz: gripken sigara içmek)
(bkz: günde 8 paket sigara içmek)
(bkz: hasta iken sigara içmek)
(bkz: köpek gibi sigara içmek)
(bkz: koşarak sigara içmek)
(bkz: rüzgarda sigara içmek)
(bkz: sözlükte sigara içmek yasaktır)
(bkz: yemek yerken sigara içmek)
(bkz: yokuş çıkarken sigara içmek)
(bkz: zincirleme sigara içmek)
mide rahatsızlığı olduğunda sigara içmek.
akciğer kanseri teşhisinden sonra bünyede oluşan durum.
anormal olmayan durumdur. zira insan sigaradan tat aldığı için içmez, içtiği zaman tat alacağını sandığı için sigara içer. keza şartlandırmıştır kendini ona. pavlov'un köpeği hesabı.

ps: sigara içenlere köpek dediğimi düşünüyorsan eğer; "bendeki bu aşkı heves mi sandın?" diyorum sana.
sürekli zamlardan dolayı cepte ve damakta kalan buruk acı.
tat alamayanlara terk etmesi önerilir.
bırakanların veya bırakmak isteyenlerin sık kullandığı sözcük.
zincir içici olmanın sonucu oluşan sorundur, ardı ardına dumanı geri vermeden üç nefes alın ama ölmeyin sonra dikkat edin o zaman tad almaya başlayacaksınızdır, altın vuruşa ne kadar kaldı acaba diye merak ederken final zamanı abanırsınız da abanırsınız sigaraya peki ne olur diliniz damağınız yanar bi bok anlamazsınız artık, ciğerleriniz çürür , kendinizi kandırmak içinde kullanabilirsiniz şayet bırakmak istiyorsanız tabi...
öğrenci ciarası diye bilinen kötü winstona bile neredeyse 4 milyon verdiğimiz şu sıra, dilimiz gırtlağımız yemek görmeye görmeye tad alma duyusu körelmiş olabilir.
sırf bu yüzden bir haftadır ara verilmiştir bu ilginç birlikteliğe. ele bile alınmamış, kokusu bile duyulmamıştır. bir hafta sonra dur bi daha deneyeyim deyip yakılır ve ilk nefeste yine hayal kırıklığı, dur belki bu kez olur diye alınan ikinci üçüncü on beşinci nefesler de fiyasko. bırakıyor muyum acaba ben bu meredi istemeye istemeye...

o değil de kendimi iktidarsız kocaların karıları gibi hissettim. belki bu kez zevk alırım, belki bu kez olur diye diye. *
durmadan farklı farklı sigara içilirse tat alınması zor olur. aynı sigara'ya devam eden bi insan farkı hissedecektir.
Çok fazla sigara içmekten ya da grip olmaktan kaynaklanabilecek durumdur. içmek tat vermiyor madem bir ısırık alayım demekle sonuçlanacaktır.
Son zamanlarda yaşadığım hadise.

An itibarı ile içiyorum ve Hiçbir tat alamıyorum.
Tütünün kalitesizliğinden kaynaklanır.
Son günlerde yaşadığımdır.
Zamlardan sonra başa gelendir galiba sjsj. Ağzımızın tadını mı bıraktılar herşeye zam geldi. Kökü ile girdi millete.. buna rağmen hala ince ince diye zırvalayan olursa tokat manyağı yaparım onları. Tayyip kesinlikle gitmeli..
almayın, alınca boyunuz mu uzayacak.
Bir uzun parliament bir kısa marlboro aldım marketten tat almak için. Yine tat alamadım amk.
Biraz puding dökseydin.