bugün

"ev usulü sigara yaratma" eylemini gerçekleştirmek, tütünü sigara kağıdına koyarak, sigara yapmak.
sarma tütünlerin normal sigaradan daha lezzetli ama daha zahmetli olması nedeniyle çoğu kişinin tütün sarma makinesi kullanarak yaptığı işlem.
sigara markalarının türkiye' ye akın etmesiyle mazide kalmış bir eylem.
nostaljik bir eylemdir.
ritüel.
aslında en iyi sigarayı içmek için yapılması gereken yegane iştir.
(bkz: pro sarmak)
son sigara zammından sonra sigara içenler arasında artmış olan eylemdir.
(bkz: bos mu dolu mu)
sigaranın tam anlamıyla tadını almak için gerçekleştirilen eylemdir. zahmeti bile ayrı bir tat, ayrı bir zevk katmaktadır işe. tıpkı tadı gibi.
Bir müddet sonra alışkanlık değil bağımlılık olan eylemdir. Şimdi sigara içmeyen bir insanın sigara içmeyi alışkanlık olarak savunması komik ve saçmadır. içmeyen biri olarak bunu nasıl söyleyebiliyorlar anlamıyorum. Belli bir zaman sonra vücut o nikotini istiyor aga. Çok kötü hastalık geçirsen bile burnunu kapatıp içersin o sigarayı çünkü o an sigaranın tadı değil vücudun refahı önemli oluyor.
Kağıdını bi güzel tutar, filtresini sıkıştırır, tütünü güzelce serpiştirirsin... bi güzel kıvırıp yalarsın... tütün vanilyalı ya da vişneliyse şayet... MMmMMMMmm. sarma normal sigaralara benzemez, yavaş yanar. lezzetlidir, kıymetlidir...
tütün tablasıda bob marley olan eylemdir.
uzun süredir gerçekleştirdiğim eylemdir. 4 liraya 1 hafta idare edecek kadar tütün kullanabiliyor olmak mucizevi bir şeydir.
Son derece zevklidir. Hele elle sarması. Arada üşenilir ancak çok zevk alınır. Ayrıca çok ekonomik.
çok zahmetlidir. fakat bir o kadar da zevklidir. tabi sıkı saramazsanız külleri üzerinize düşer ve tişörtünüz yanar.
içine bonzai koyarsanız bir harikadır.
Beceri gerekir ilk yapışta zorlanılır ancak alışınca seriye bağlanılır .
içine yeşillikte koy, kıyak olur.
yumurta burun ... için edit: adam haklı beyler!
kalem gibi sararak piri olduğum uygulamadır. Candır. Saygımız vardır.
Delicesine düzgün sarılan, tadı piyasadaki hiçbir sigarada olmayan sigara. Sanıyorum tükürüğümden.
kalem gibi sarmayin hafif bi ucgenlik verin o cigaraya.
sanattır.
daha az içiliyor bu yöntemle. tütünde önemli tabi.
beceremedigim hededir. semirerek icmekten baska bir sey beceremiyorum sanirim.