bugün

insanı sigaradan soğutan kişilerdir. lan ne sigarası, hayattan soğutur bunlar adamı. ulan nasıl beceriyon sen bu işi bi öğret hele. az önce deneyim dedim; dilime değdirdim ıslanmadı. yetmedi, boğazıma falan soktum gene beceremedim. ama bu hıyartolar öylemi ya? adam ilk fırtında sırılsıklam ediyo filtreyi. hani kimse içmesin diye mi yapıyor yoksa ıslattığının farkında mı değil orasını bilemem. yapma canım. yapma güzel kardeşim. ver o sigarayı mundar etme. al sana vivident karpuzlu sakız. ister ıslat ister üstüne otur. içme sen sigara falan.
kendi sigarasını ıslatıyordur. eğer bunu sorun eden insanlar varsa başkalarının sigaralarına salça olmamalılardır.
sigarasızlıktan dolayı tek sigaranın döndürüldüğü aciz zamanlarda grubun diğer üyeleri tarafından oldukça küfür yiyen insan...
adaba uygun içmeyen genellikle sigaraya yeni başlamış kişilerdir.
zaten zararlı adam gibi iç şunu.
buyurun benim...

iyi de arkadaş sigara benim salya benim sana ne oluyor..??? ha bir de ne otlakçı adamsın sen benim sigaramı niye ağızına sokuyorsun değil mi??
izmaritçileri üzen insandır.
evet çokca görülür böyleleri tabiri caizse bir güzel yalarlar sigarayı ne yapalım böyle kabul etmek lazım ayrıca onların içtiği sigara içilmez artık mundar olmuştur malesef.
kafasını koparmak,sigarayı içen dudaklarını yakmak istediğimdir.
sigara içerken ağzından salyalar akan insandır.
küfür edilesi insandır, ortak içilen sigaranın amk'yar.

diğer bir çeşidi ise bilerek ıslatan insanlardır, evde gerçekleşen diyalog ;

+hacı sigarayı dönelim mi?
+ben ıslatıyorum ama...
+amk sendemi.

(bkz: sigarayı piç etmek)
sigara bittikten sonra tam olarak söndüremeyen insanla aynı özelliklere sahiptir.
kalan son sigaramı onunla paylaşmayacağım insandır.
sigara içmeyi tam olarak bilmeyen insandır efendim, hele bir de lise ortamın da tek bir dal sigarayı On kişi dönüyorsa filtreyi de ıslatmışsa ortam da ki kişilerin kendisinden soğuma sebebinin başıdır.
her seferinde sigaramı paylaşmak zorunda olduğum fakat paylaşımın ilk nefesten sonrasında sadece o ve o arasında olarak kalmasını sağlayan şahsiyet
acemidir, efkarlanmış alkol ile bir an önce sigara içmek istemektedir hatta aromatik sigarayı tüm dilinde hissetmek istemektedir çünkü içine çekememektedir.
bunların bide filtre yiyen grubu da vardır.
bir ara, "güzel öpüşür" derlerdi bu insan hakkında. noldu sonra o rivayet? o güzel insanlar o güzel atlara binip gittiler mi? bilmem...
eger ki lisede tuvelatte o sigarayı 10 kişi daha dönmeyecekse sorun olmayan durum dur.
özellikle yeni içmeye başlayanların, " şu sigarayı yalama" ya da " şunu gırtlağına kadar sokma" şeklinde ikaz edilmesine sebep olan durumdur.
3 sebebi vardır.ya sigarasını paylaşmamak için yapıyordur ya sigaraya yeni başlamıştır ya da sigaraya içmeyi öğrenememiştir.
lisede sigarayı dönmek zorunda kalındığı zaman aklı selim bir arkadaş hep yapar bunu bütün sigarayı içmek için.
kim ne derse desin gastridi olan insandır. değilse fırçayı yemesi kaçınılmazdır.

ayrıca kendisi şu sorunun tescilli sahibidir: hacı bi fırt vercen mi?
şevk sahibidir, oralı iyidir, öpüşmesi tavsiye edilendir. bir de gerçekçi olursak sağlıklı tükürük salgılıyordur. demek ki yaşıyordur.
Götoglanidir. Sevisme olm sigarayla ic sadece.
güncel Önemli Başlıklar