bugün

entry'ler (180)

adı bulunamayan ilginç canlıya isim önerileri

palet bağırsaklı yılan balığı.

yazarlar futbolcu olsa oynayacağı mevkiler

kesinlikle ofansif orta saha.

kızla yiyişmek için uygun mekanlar

kaliteli olsun diyorsanız atlayın arabaya doğğru babakaleye* gidin. sonra güneşin batmasına yakın kalenin tamamen denize bakan sağ tarafına gidip başlayın mevzuya. böyle kalenin üstünde denize ve gün batımına karşı güzel olur. *

kafadan 16 haneli kontör yükleme numarası uydurmak

eskiden hepimizin yaptığı iş. son 2 hanenin yerini falan değiştirip yazardık ve bunun internet pakedi için olanıda vardı o daha kolaydı.

sarhoşken yapılan saçmalıklar

arkadaşla kararlaştırılır ve taa gençliğimizden beri buluşup içtiğimiz yerde içmeye karar verilir.
ben arabayla arkadaş motorla gelmiştir. içmeye başlanır ve gecenin ilerleyen saatlerine kadar bol bol içilir. sonra eve gitmeye karar verilir ve şu diyalog geçer
(+ben -arkadaş)
+oğlum gidelim artık çok içtik yaa ama baştan söyliyim ben arabayı almam senin motorla gidicez *
-oğlum haklısın lan araba tehlikeli alkollüyken al anahtarı benide eve bıraksana ben kullanamam bu halde *
+tamam ver bakalım. denir ve anahtarı kontağa takmak için 5 dakika uğraşılır sonrasında yola çıkılır ama evin yeri unutulduğu için sahile gidilir orda motoru yere bırakıp sahide uzanılır ve sabah her taraf tutuk halde uyanılır. *

fuse tea

karpuzlu ve şeftalilisini denediğim karpuzlusu berbat bi ilaç gibi olan ama şeftalilisi güzel olan yeni coca-cola ürünüdür.

in my bedroom

arabada dinlenmesi istenmeyen sonuçlar oluşturabilecek şarkı **

tomruk cafe

cafeler sokağındaki çok güzeldir. arkadaşlarınızla gidip güzel müzikler eşliğinde rahatça sohbet edebileceğiniz bir mekandır. ayrıca diğer cafelerdeki gibi milletin gözü önünde nerdeyse sex yapan çiftler göremezsiniz.

başarılı bir ülkücü olmak isteyenlere tavsiyeler

üikücülük hakkında hiçbirşey bilmeyip önyargılı konuşanlara öğretmeye çalışın. Ve sorun bakalım o konuşanlara hiç gerçek bir ülkücü tanımışlarmı. Ve söyleyinki ortada ülkücüyüm ben diye gezinen ancak ülküden haberi olmayanları görüp bütün ülkücüleri onlar gibi sanıp konuşmasınlar.

smells like teen spirit

akşam akşam çok iyi gidecek şarkıdır. * *

clipper

koleksiyon yapılabilecek çakmaktır. Dolap rafına sıraladığınızda çok güzel görünür.

aile bireylerinden gelen komik sms ler

neredeyse istisnasız her evden çıktıktan 10 dk sonra annemden gelen mesaj ''oğlum hızlı kullanma tamammı''. ondan sonrada her eve döndüğümde sorar mesajımı aldınmı diye.* *

x boyunda olup x kilo olan erkek

şu aralar sözlüğün takıntısıdır.

karların ortasında çırılçıplak uyumak

ilk baş ambulansı arayıp ben malın tekiyim birazdan kara çırılçıplak uzanıcam yarım saat sonra beni alın denmelidir.

bir sey sorunca cevap vermeyen insanlar

hele duyduğu halde cevap vermiyorsa sağlam dayağı hak eden insanlardır.

yolculuk öncesi sarhoş olmak

arabayı siz kullanmıyorsanız herhangi bir problem teşkil etmeyecek eylemdir.

00 30 da eşofmanları giyip koşmaya çıkmak

koştuğunuz yere göre çok zevkli olabilir. (bkz: yeşilköy sahil)

dünyadaki en iyi 10 stoper

hani alessandro nesta hani paolo maldini derler adama. *

püskevit

ilk duyulduğunda suratta hafif bir tebessümle karşılanacak bir bisküvi telaffuz şekli. Ama sadece o kadar. bu telaffuza günlerce katıla katıla gulenlerı anlayamadım ve akıllarından suphe ettım acıkcası.

ısı güdümlü füze tatbikatını sigara içerek izlemek

işte risk budur.