bugün

tiryaki bünyeleri sevindirecek. winston alacağıma marlboro alırım hacı dedirtecek haber. ayrıntılar gelsin efenim.

http://www.internethaber....news_detail.php?id=226319
--spoiler--
Black Galleon
Kısa/Uzun/Slims 3.50 4.50 28,5

Violet Slims 4.00 4.50 12,5

Winner Slims 3.50 4.25 21,4

President Kısa

Katkısız 3.50 4.25 21,4

Vigor Slims 3.50 4.25 21,4

-Vigor Kısa/Uzun

/Katkısız 3.50 4.25 21,4

HD Slims 3.25 4.00 23,0

-HD Kısa/Uzun

/Katkısız 3.25 4.00 23,0
--spoiler--
Marlboro'nun 5,5 tl olmasıdır.Sevgiliye geri dönüş ulan.
(bkz: mutluluk gözyaşları)
marlboro satışlarında patlama olmasına sebep olacak hede.
--spoiler--

Açıklamaya göre, 7 lira olan Marlboro Uzun'un fiyatı 5,75 liraya, 7 lira olan Marlboro Kısa'nın fiyatı ise 5,50 liraya çekildi.
--spoiler--
efenim söylenilene göre marlboronun fiyatı 5.50 tl ye çekilmiş. ancak parliament cephesinden bir haber gelmemesi şahsımı üzmüştür. ayrıca muratti da 0.95 tl indirim yapılmış. tesellimiz bu olsun bari.
http://www.internethaber....news_detail.php?id=226319

bu internet sitesi bir zamanlar michael jordan' ın da banvit spora geleceğini söylemişti. iki haber arasındaki 7 farkı bulalım hep beraber.

edit: arkadaşım saf mısın acep? demek istiyorum ki sadece bu internet sitesinin söylediği lafa bakıp sevinme. yalan oluyor çünkü çoğu haberi. sen buna inandın. yarın arkadaşlarına anlatacaksın. herkes hayal kırıklığına uğrayacak. bi yaz bakalım google a başka haber sitesinde var mı?

edit2: evet göt oldum. marlboro 5.5 lira olmuş. ibret olsun diye de silmiyorum entrymi. ama bu sitenin verdiği hiçbir habere de inanmıyorum yalancı çoban misali. bana da hak vermek lazım. ayrıca bi bandırmalı olarak michael jordan'ın transferinde ne kadar heyecan yaptığımı ve sonra hayal kırıklığına uğradığımı anlatamam. aynı şeyi sizde yaşayın istemedim sayın sözlükçüler.
sigara markaları arasında polemik yaratacak durumdur.
(bkz: ota boka tayyib e küfredenler şimdi neredeler)

edit: ben inanıyorum ki bu eksiler amerikanın ve fetullahın oyunudur arkadaşlar..*
yalandır.
amk. harbiden yalandır bu haber.
(bkz: bir tatlı huzur almaya geldim)
dirim dirim indirim
ben bu aşka
indirrim .. .
(bkz: vuslat)
(bkz: zıkkım için)
bir dede gözüyle sigaraya yapılan zam veya indirimler

- türkiye çok gelişti çoook.
- her marka binbir çeşit var.
- biz önceden bok sarıp içerdik. * *
yurdun dört bir yanında kutlamalarla karşılanan olay.

-bi kısa marlboro.
+7 milyon...
-5.5 değil miydi? sözlükte öyle okudum.
+sktirtme sözlüğünü.

böyle bi diyalog yaşanırsa gelirim buraya bah.
doğru ise hükümet yakında sigara bir ötv zammı daha ekleyecektir.
(bkz: su an marlboro içiyor ve aglıyorum)
Oha şurda tayyibi hükümeti zam konusunda falan savunan gördüm, arkadaşım bu zam vergi %30 arttırıldığı için yapılmıştı marlboro'nun fiyatının indirilmesi winstonun fiyatında az bir artışla 5 tl olması ve ideal sigara haline gelmesidir.Bunu duyan kişiler winston'a yüklendi haliyle bugün 10 kişiden 7'sinde winston vardı, e marlboro 5,5 olunca insanlar haliyle winston alacağıma malbuş alırım diyecek yani akp'nin falan yaptığı birşey yok sürümden kazanmak için çalışıyor adamlar kısaca, işte Philip Morris ile Jti kapışıyor karlı çıkan bizler oluyoruz.
(bkz: bir an heyecanlandın itiraf et)
(bkz: ağlamak istiyorum sayın seyirciler)
(bkz: muratti kaç olmuş noolur söyleyin lan)
olayın aslı şudur:

sigaranın vergisine (dikkat buyrun, kendisine değil, vergisine) yapılan son zamlardan sonra tüm sigara firmaları bu artışı fiyatlarına yansıtmış ancak benim de kullanıcısı olduğum winston'un üreticisi olan JTI, artışını kısıtlı tutarak oyunda öne geçmeye çalışmıştır. (diğer firmalar orta segment sigaralarına 1 tl ve üzeri zam yaparken, JT bu artışı 75 kuruşla sınırlı tutmuştur. örnek: Muratti 5,5 gayme iken winston 5 tl'de kalmıştır. Karşı atak olarak da PM, sen misin ipnelik yapan diyerek marlboronun fiyatını "al aq benimki daha ucuz diyerek düşürmüştür.)

diyeceksiniz ki "rekabet iyidir, bize yarar". Kazın ayağı öyle değil. 2005 senesinde firmaların kendi arasında yaptığı "fiyatlarda paralellik" anlaşması var. Yani olacak olan şudur maalesef: Oyunbozan durumundaki JT de yola gelmek durumunda kalacak ve olan bize olacaktır. En fazla 1 hafta daha marlboronun tadını çıkarın derim ben. Sonra 7 tl'ye çıkar. Demedi demeyin. Ben buradayım.
kaybettirilen eşşeğin yeniden buldurulmasıdır.
en fazla bir hafta sürecek olan indirim. yakında winstonu 5.5 tl yapıp dengeyi saglarlar merak etmeyin. ayrıca gündüz hiç bir yerde marlboro bulunmayacagından gereksiz yere sevinmeyin derim.
güncel Önemli Başlıklar