bugün

yeni bir yedinci nesil yazar, hoş gelmiştir inşallah boş gelmemiştir. *
altıncı nesil olmasını dilediğim, fakat yedinci nesil olmuş , taze taptaze yazardır. sevgiler , saygılar.*
sözlüğe hoş gelmiş buda'dır.
Alman felsefeci Hermann Hesse'nin sevilen romanlarından biri. Sidarta'dan;

"Bir kimse arıyorsa, gözü aradığın şeyden başkası görmez çokluk, bir türlü bulmasını beceremez, dışarıdan hiçbir şeyi alıp kendi içine aktaramaz, çünkü aklı fikri aradığı şeydedir hep, çünkü bir amacı vardır, çünkü bu amacın büyüsüne kapılmıştır. Aramak, bir amacı olmak demektir. Bulmaksa özgür olmak, dışa açık bulunmak, hiçbir amacı olmamak. Sen ey saygıdeğer kişi, belki gerçekten arayan birisin, çünkü amacının peşinde koştuğundan hemen gözünün önündeki bazı şeyleri görmüyorsun"
(#9685877) ile ne cümlenin ne demek olduğunu ne de manchesterın da hazırlık maçları yapabiliceğini bilmedeğini gösteren yeni yazar.hoşgeldi. veya gelmedi banane hem.*
kendileri cana yakın bir zat-ı muhteremdir. *
Kamala'nın çocuğunun babası ve sevgilisidir. Maalesef ki ölür ve çocuğu da Sidarta'ya hiç benzemez.
ne demek istediğini enterans bir yolla anlatmaya çalışan bir yazar.
(#13401839)
(bkz: #13431535) hunharca güldüm.
çalışmayı çakışmaya tercih eden yazar.
bir anda burcunu tahmin ettiğim çabuk öğrenen yazardır. elbette ki kovadır ! ilk tahmin hee ya.
kimdir, necidir bilemem ama bugün yapmış olduğu itirafla kopartmıştır.
(#13532243)
#13559967 süperötesi ingilizcesiyle beni büyülemiştir. *
siddhartha nın türkçe yazılışı

taşşakları yayarak yaşamamızı öğütler.
tam bir mahalle düğün düşkünü, http://fizy.com/#s/1039t9
çok ii bir kitap.hermann hess okumaya başladım.
doğum günüymüş öyle diyolla. Madem doğum günü o zaman kutlu mutlu olsun. Bursa zirvelerinde azcık ucundan tanışıklığımız olan liseli çılgın jojuk.(alenen swh) motor meslek kızlarına pogoyla asılmaya gidiyoz. Atla panpa.
mutlu yıllar dilediğim yazar. nice senelere dostum her ne kadar elimde olmayan sebeplerden görüşemesekte ben hep yanındayım. *
(#19377550) çoohoşuma gitti la.* Bir dahaki zirvenin adını tüm krema bitecek mi koysak?* Bak bakalım Van'dan bile uçak kaldırıyorlar mı kaldırmıyorlar mı? Ayrıca severik yazarı selam olsun.
oldukca akilli olan yazar.
Sözlüğün yakşuklusu. Siz neden böyle değilsiniz...