bugün

hoşgelmiş alımlı ve güzel bayan yazar. ben demiyorum, kendi diyor.* ahanda kanıt (#21720610). eh artık bu saatten sonra damacana değilsin.
(bkz: beyler gelin bişey anlatımca)

yeni yazarmış. yarın nickaltı 5 sayfa olur.
hoşgelmiş seksi meğmet.

http://www.birinciblog.co...2/06/facebook_komik_1.jpg
10.nesilin yeni kezbanlarından. Donuz butonundaki şerefli yerini alacaktır.
albert camus'nün bir sözünü aklıma getiren yazar ama insan... "Düşünmek, görmeyi yeniden öğrenmektir" der Camus. Böylesi fazla gören ve anlayan, kavrayan birinin içindeki kıyametin boyutlarını hesaplayamıyorum.
hoşgelmiş yazardır. yazdıklarını beğeniyoruz efenim.
Ne zaman nickini görsem entrysini okumadan eksiyi bastığım yazar.
Kezbanın önde gideni.
(bkz: ego mastürbatörü)

Özel mesajla beni rahatsız etmesine müteakip şimdi de nickaltıma dadanmış kezbanus.

He gülüm he senin yüzünden bunalıma girdim.
(bkz: unutulmayan Kezban sözleri)
kalite dolu entrileriyle dikkat çeken başarılı bir yazar.
onuncu nesil çıtır yazar.
Yoldaş sanırım.
(bkz: harun abime çay getirin)
genç ve alımlı olduğunu iddaa eden yazar. o ne özgüven o. kanıt beklemedeyiz efenim.
genç ve alımlı olduğunu iddia ederken (bkz: (#21720610)) aynı zamanda pek alımlı sayılamayacağını, güzelliğin de göreceli olduğunu ifade etmiştir. *
Ne çıtırdır, ne harun'dur. kezbanın ne olduğuna dair hiçbir fikri olmayan bu yazar bir seksi meğmet bile olamamıştır.
Ama yoldaştır.
sözlükte nefret ettiği şeylerin başında kadın kelimesi yerine bayan ya da kız kelimelerinin kullanılması gelir. tüm halkların egemen karşısında birleşmesini ümit eden bu yazar, milliyetçi yazarların sözlüğün kalitesini düşürdüğünü düşünür. futbolla ilgili başlıkları ciddiye almamaktadır.
Hoş gelmiş 10. Nesil çömez yazardır.
inşallah-u teala güzel biridir.
hoşgelmiş bir yazardır. isminin cansu olduğu hakkında derin devletten edindiğim gizli belgeler elimde.
isim yapmak için kızlı mızlı nik alan vasat troll.
entrylerini okumadım ama çok güzel yazıyor.
silik olmak isteyen yazar, artık moronların arasında nefes alamamaktadır. akademik hoş görüyü sözlüğe taşımak için elinden geleni yapmış ama boşa kürek çektiğini görmüştür. Cinsiyetçi, cahil ve milliyetçi geri zekalılardan bıkmış, sanal dünyadaki macerasının uludağ sözlük ayağını sonlandırmıştır. * insan sevgisi rehberiniz olsun ne diyeyim.
Aradığı ilgiyi tam olarak toplayamamış, bulamamış ve bu yüzden de sözlüğü karalayan ve silik olmak istediğini beyan eden yazar.

Benim nickaltım bu kadar az olsa silik olmayı bırak camdan aşşaaa atardım kendimi be.
sözlükten ayrılmaya karar vermiş ve bizleri derin hüzünlere boğmuş yazardır... *
Yar saçların lüle lüle sibeldunya sana güle güle. Hatta izmir marşı bile çalabiliriz ama değecek kadar önemli biri değilsin.

--spoiler--
dövlet bena sözlik vörsin
--spoiler--
Ulu'nun tartışmasız en iyi kadın yazarıdır ve sonunda başlık açmıştır: (bkz: chp nin silahlanması).
güncel Önemli Başlıklar