bugün

yaptığı her akışta bir hata alan yazar. nick altlarına yazmayı sever ve insanları mutlu eder...

(bkz: o bir kuş hayır bir uçak hayır o superman)

(bkz: reklamı seven insan modeli)
saatin 3'üne kadar beni dinleme eziyetinde bulunan yegane kişilik.

beynimde ve kulağımda oluşan hasarların tamiri için gerekli parayı hesabıma yatırırsın artık.

ayrıca; bu gece bütünleşmiş olduğu hatayı da kendisine armağan ediyorum.

(bkz: akış hatası) *
(bkz: fıratı canlı canlı yemiş yazar) *
( ( ( o ) *
zirvelerde karsılasamadıgım fakat dün gece cokacayipsey sayesinde tanıştıgım yazar can.kazım koyuncudinletip, gecemize renk katmıştır. tesekkürler.
(bkz: fıratmania)
geleneksel bursa halı sahalar bize dar zirvesinde beni tutmasına hiç gerek yok. ben zaten tutukum bu aralar. boşuna benimle oyalanmasın sol açık onu bekler. *
fırat manyağı yazar. * *
tek kare fotoğrafla tanımlanabilecek yazar.

(img:#924)
seyyar motto ne diyorsa o dediğim adam . büyüksün iyisin hoşsun kralsın.
bomba haber yorumlarına daha fazla ağırlık vermesi gerektiğini düşünüyorum.

ayrıca şike falan diyorsun ne iş? maçı sattınız mı benden habersiz. sattıysanız hesabı kiminle hallettiniz. * memcos'a dokunmayın. *
yaptığı son talihsiz yorum sonucunda gözümden aşağıya doğru harekete başlamış yazar. saniyede 10 mt, sen hesapla artık.
önümüzdeki halı saha zirvesinde kendisi kalede iken frikik çekmeyeceğimdir.
lan bu çocukta bir şey var, volkan gibi topu elinden sektirerek gol yiyor, ama 90'a giden frikiği de tutuyor.(bak kornere de çelmiyor, bildiğin tutuyor.)
olay mahalinden sıcağı sıcağına yazıyorum...
bu elemanla dersteyiz. ders bitmek üzere..

hoca: evet arkadaşlar, söylemek istediğiniz bir şey var mı?
seyyar motto: üşüyoruz reis!

yerden zor topladılar beni.
(bkz: ccc seyyar reis ccc)
Günün ilk entry'sini girme fetişisti yazar *
efendim kendisini pek sevdiğim yazardır. halısahaların değişilmez oyuncularındandır.
turuncu sakallarını tek geçtiğim yazar kişisidir. o bir fırat sever, o bir gs armasını öperken fotoğraf çektiren yazardır. evet biraz deli dolu ama iyidir iyi. nargilemi paylaşmak isteyip paylaşamadığım yazardır. durumu bilirler kendileri. borcum olsun en birinci benim o zaman
koç koç.
özleten yazar. gel lan artık yeter.
çılgın bir fırat hayranı ayrıca hemşerim. özletti kendini dönsün artık. eneee seyyar gelmiş diyelim tahsin de duymasın ama.
Su sozlukteki en beyefendi, en baba, en erkek, en sağlam, en supersonik, en yakışıklı, en akıllı, en Zeki, en en adamdır...
Kızlar kaçırmıyor zaten, cevresinde dört donuyorlar... Yazmıyor uzun bir süredir ama yazar bence... Benden bile popüler olur istese... Tamam son cümlem abartı biraz..
karamelli kornetini elinden almama rağmen hala hakkımda iyi şeyler düşünen, söyleyen iyi adam. gülünçlü taklitleriyle mest etti beni. süfer.
(bkz: mobil slogan)
ayrıca "midye terk" yazarımızdır.
(bkz: genç dimağ)
dj olarak tüm yazarların gönlünde taht kurmuştur. dj kopar bizi diyerek dinleyici yazar güruhunun ruhunu okşamıştır. herkesin isteğini teker teker çalmıştır. teşekkür edilesidir. sınavda başarılar. sana okunmuş pirinçler aldım tahıl ambarından. *