bugün

menfaat düşkünü insan modelidir.

bu kadar acımasız olmamakta gerekir aslında. sevecek birini,aradığnı bulamayan insan ortamlarda yalnız kalmamak adına sevgili yapabilir.
menfaat ilişkisi içerisindedir.
mecbur kalmış olabilir.
(bkz: ben seni sevebilme ihtimalimi sevdim)
ölmekten beter.
yalnızlık korkusu vardır.
sevgili değildir, sadece beraberdir.
sıkılınca bitirecek, bittiği içinde üzülmeyecek insandır. yanındayken güçlü hissedebilir ama yokluğunda benliğinden bir şey kaybetmeyecektir.
türkiye'de yaşayan gaylerin başına gelir.
kendini yalnız hissediyordur.
asla olmayacağım ve nefret ettiğim insan modelidir.
sevmediği biriyle sevgili olan bi insanın normal bi insan olduğunu düşünmüyorum.
o kadar cok var ki bunlardan. sevmedigi halde sirf bos kalmamak icin birileriyle takilanlar. yazik.
yalnızlık fobisi olan insandır. bide kıskandırmak için olanları var düşman başına.
birini unutmak için çıkıyor olabilir. detaylı bilgi için
(bkz: çivi çiviyi söker)
eğlenmek isteyen insandır.
sevmediği halde birlikte olabilmek aslında ruhsal olarak sağlıklı bulmadığım insanlardır.bu şekilde hayatından bir kısmını yaşamak hatta ve hatta çevrenin bunu bilişi sonradan duyulan aa noldu size ifadelerini nasıl kaldırdığını merak ettiğim insanlardır hadi kıza kaşar denir de erkeğe ne deniyor her çiçekten bal almak rezilliği kapatmak kadar üstümüze tanımıyorum.
çıkar ilişkisi hakimdir.
erkekse açık net sikmek için çıkıyordur.
sevdigi biriyle sevgili olamayan insandan bile icler acinasi olandir.
oyalanmak için çıkıyordur ya da eski sevgilisini kıskandırmak içindir net.
ya sevmek için kendisini zorluyordur ya da vakit geçiriyordur. sadece sevişmek için de olabilir. daha mutludur.
haysiyetsiz.
çıkmak istediği kişiyi değil de yanlışlıkla onun arkadaşını ayarlamıştır. sonuç delikanlı kişi ayıp olmasın diye birkaç ay çıkmak zorunda kalır.
Yalnız olmaktan sıkılmış insan tipidir. Bir çeşit oyalanma denilebilir.
(bkz: yalnız kalmaktan korkan insan)