bugün

vahşi, hayvani duyguları içinde barındıran erkek türüdür.
aklı sıra ıssız adam olma yolunda emin adımlarla yürüyen adamsıdır.
hissetmese bile, sadist eğilimleri vardır, ve genellikle sevişmeyi sadece bildiğimiz anlamıyla sınırlandırmak istemeyecektir, oyunu, ve özellikle erotik şiddet içeren fantazileri sever.
bayanların bu ihtimali göz önünde bulundurarak, bazı aksiyonlar öncesinde taktıkları postişleri çıkarmaları gerekir. yoksa bir anda elde kalan saçla "noluyo lan bu ne!" gibi tepkilerle karşılaşabilirsiniz.
(bkz: saçını da çekerim ben onun cıngıl cıngıl)
çocukken doktorculuk oynarken de aynı eylemi yapan manyaktır.
Ali Kırca stili olarak da bilinen pozisyonun, sevgililer arasında uygulanışı.
(bkz: ıssız adam)
(bkz: sadist adam)
uzun zaman ormanın derinliklerinde yaşamış bir erkek türü, zamanla hayvanca bir olguya sahip olmuştur.
belgrad ın bağrından kopup gelen insan.
saçınıda siterim haaa mesajı vermektedir belki de...
*
bu insan bünyesi allah bilir ilkokulda da sürekli önündeki kızın saçını çekiyordur dediğim türdür.
bazi insanlarin bazi fetisist ozellikleri olabilir. Ornegin ayak fetişisti, el fetişisti.. *. Kimileri azina sicilmasindan zevk alirken sac cekmek gibi nacizane bir eylemden zevk alanlari yadirgamamak gerekir diye dusunmekteyim. * * Bakiniz ulkemizde KIRCA stili diye birsey cikti ama adam yadirganmiyor. *Hatta bununla prim bile yapiyor.
sanıldığının aksine birçok kız tarafından aranan erkek tipidir. kızlar,"mahfet beni, vur bana, oramı sık, buramı ısır"gibi telkinlerle bu isteklerini erkeğine*iletirler. * *
geçici ereksiyona sebep olduğum için özür dilerim.
enteresandır bu insan çeşidi. Karşısındakine zevk vereceğini mi düşünür bilemem. aynı şahsiyet büyük ihtimalle uygun bir pozisyonda partnerinin kaba etine tokadı çakacaktır. karşısındakinin mazoşist olması durumu en iyi kurtaran olur büyük ihtimalle.
(bkz: huuu! haşin çocuk)
(bkz: napıyon lan)
(bkz: azgın)
(bkz: hayvansın rıza)
doğrusunu yapıyordur, onu tavlamak üzeredir.

beybi!
Limon kabuğu gelip buraya gif atacak birazdan.

Aydinoglu32'de eksik bu başlıkta. Hayret.
Gençlik işte.
partneriniz sizi ağzıyla memnun ederken de öyle tutup asılsa hoşunuza gider mi?