bugün

evet şimdi gerçekler;

bu adam saf ve temiz duygularla sevmiştir

sonuç;

%96 reddedilir.

%3 aldatılır.

%1 terk edilir.

eğer bu olasılıklar olmazsa havaya atılan para dik gelmiştir.
kızın bulunduğu ortama gidip çekingen bir tavırla "bi dakika bakar mısın" diyen adamdır.
reddedilmekten korkmayan adamdır, ben böyle iki darbe alsam hayata küserim.
o değil de bundan güzel yazar nicki olur.
yakışıklıysa en doğrusunu yapıyordur. sempatikse de şansını deniyordur.

(bkz: ya tutarsa)
(bkz: seviyorsan git konuş bence)
(bkz: cesaret) gerektirir.
(bkz: cesaretli kisi)
- candır. görüldüğü yerde tebrik edilesidir.
+ hayır dedi kız!!??
- ben sana git konuş mu dedim?
+ niye gaz veriyosun?
- niye gaza geliyosun?
+ hayır dedi kız. *
herşeyi göze alabilme derecesi bir sevmeye bağlı olan adamdır aferindir.....
arkadaşının tavsiyesine uyan insandır.
bazen kendi kendini gaza getiren adamdır. hep başkası gaz veriyor sanıyolar bunlara. hiçte öyle değil aslında, insanın özgüveni sağlam ve oturmuşsa gaz almaya gerek yok; zaten doğuştan gazlıdır. gerçi reddediliyor orası tartışılmaz.
yazar nicki olmaya çok uygundur.
özgùveni olan adamdir.
(bkz: helal olsun)
ritüelleri misyon edinmiş adamdır.
'seviyorsan git konuş panpaa' diyen bi arkadaşa sahiptir.
cesaretinden ötürü tebrik edilesi adamdır.
çağın gerisinde kalmıştır, yemez başka taktikler uygulaması gerekir.
nereden mi biliyorum?
(bkz: ben)
belki de pekçoğumuzun yapamadığı eylemdir. arkadaşlarımız tarafından ''hadi git olum ,o kız senin ya, hele bi konuş gerisi gelir'' gibi cümlelere maruz kalsakta yapamıyoruz. aslında bize akıl veren elemanlar da bizim gibidir. bunu göz ardı etmemek gerek.

bu olayı gerçekleştiren bireylere sesleniyorum. helal olsun!
seviyorsan git söyle olmadı bayıltıp sikersin.
Benim o adam. Hoşlandığım kızların %99'u ile konuştum. Onların da çoğundan red yedim. En azından içim rahat, keşkem yok.
90+4. dakikada kazanılan köşe vuruşunda gol atmak için rakip ceza alanına giden kaleci gibi bir adamdır. kaybedecek bir şeyi yoktur. ama ya tutarsa?

(bkz: sinan bolat)
ilkokul yıllarında reddedilen, lisede beraberliği yakalayan, unüversitede işin orospusu olan adamdır. Büyük adamdır.
evet bu baslık altındakileri okudugumda kararımdan vazgectim. ama en güzeli gidip kendi işini halletmektir. korkma yürü git konus.
Ipleri hatunun eline verdiği için sonrası olacaklara katlanmak zorunda kalan elemandır. tolstoy ne demiş: "sevildiğini bilen kadın kadar çekilmez şey yoktur bu hayatta."
adam gibi adam.