bugün

seviye seçme sınavına tabi tutulasıca bir temiz dövülesidir; iş bu kişi uludağ a tatile ıssız bir kulubeye davet edilesi 'ben içerdeyim gel canım' denilip uludağ gazozuna ilaç konmak suretiyle etkisiz hale getirilesi ve sonra ibreti alem için bilimum dağ hayvanatına yem yapılasıdır.

not: başlık başıma mı kaldı ne?
sözlük kuralları bildirgesi hedesine göre de kural ihlali yapan sözde ve közde yazardır.
selam ben muzaffer 26 yaş 175 boy 80 kilo esmer kahverengi göz...özgür ve dul bayan yazarlar seviyeli bir sohbet için cevap atın...tel: 0555******* tekrar 0555*******...çaldırırsanız aramam mobil öğrenciyse belki...olmadı özel mesajdan devam ederiz...* * *
çok seviyeli sohbet edecektir...kesinlikle...
"seviyeli bir sohbete verir misin?" diye seviyelice soran, seviyesine hayran bırakan seviye yazarıdır.
güzel insandır.muhtemelen asl diye sorar.sonrasında seviye yavaş yavaş düşmeye başlar ve şuh kahkahaları eşliğinde dişi yazar eve götürülür. *
(bkz: ayça22)
Sevişmek istiyordur. Öyle bir amacınız yoksa arkanızdan bakmadan kaçınız efenim.
cinsellik içermeyen, sözlük içi tartışmayı özele taşıma durumudur. candır.
ben.

mesajlaşarak sözlük yazarlarıyla weberin sermaye üzerine oluşturduğu teorileri tartışıyorum. ya da psikolojik davranışların moleküler ve fizyolojik açıklamalarını konuşuyorum, diferansiyel denklem çözdüğüm de oldu.

şaka lan. kız olunca am göt muhabbeti işte, biliyorsunuz.
Yatakta bitecek hikayenin başlangıcı.
Reddedilmesi gerekilen yazardır.
(bkz: inanma seni sikecek)
Varsa beklediğim yazardır.