bugün

madem yumruk show yapıyor oyuncular(partnerler), bari seyırcıler de mekanı senlendırsın dıye yapılacak şov.

(bkz: seyirci mi)

(bkz: dayı naptın sen ya)
seviştikten sonra sigaraya***karşı partnerlerin yapacağı alternetif spor ve gösteri çeşitlerinden biridir.
(bkz: sevistikten sonra yumruk sov yapmak)
sevişirken yapılması daha yararlı olacaktır.
yanında taco varsa ben de varım dedirten eğlence * *
grup eylemlerinde daha da senlikli olabilir hatta tam bi spor karsılasması havasında baslamadan önce türk sporu adına üç kere saol saol saol da denir.olay bitimindede tören havası bozulmadan hep birlikte dalgaya baslanır.
(bkz: sevistikten sonra işaret parmagını opup seyırcıye gostermek)
stadyumda sevişme fentezisi yapan kişinin olay sonucundaki davranışı
görüntü bakımından pek keyif vermeyecek eylem. çünkü kalabalık arttıkça meksika dalgalanmasının izlenebilirliği de artar. 2 kişi meksika dalgalanması yapsa ne olur yapmasa ne olur.
(bkz: bunu yapsa yapsa polisan yapar)
orgazm sigarasından daha keyifli olmayacak bir harekettir.
seviştikten sonra oluşan yorgunluk üstüne pek performans alınamayacak eylem. ben bizzat sevişirken yapıyorum çok daha renkli oluyor.
(bkz: sözlük yazarlarının cinsel yaşamları)
(bkz: dalgalandım da duruldum)
futbol delisi, birbirini tribünde tanıyıp aşık olmuş 2 insanın yapması muhtemel olay.

+bak müjgan 3 deyince başlıoz
-muhittin bundan sonrada atkı sallıyalım mı?
+sen iste meşale bile yakarız
(bkz: seviştikten sonra meksika yemeği yapmak) *
(bkz: sevistikten sonra timsah yuruyusu yapmak)
şöylesi daha mantıklı olmaz mı ?

(bkz: seviştikten sonra bebek sallama hareketi yapmak)
sevişme aktivitesini tazecik sonlandıran enerji potansiyeli yüksek kişinin, koştur koştur stadyuma gidip meksika dalgası yapmasıdır.
sevgilisinin de eşlik etmesi durumda çok uyumlu ve enerjik bir çift oldukları anlaşılır. *

(bkz: bize bir şeyler anlatmaya çalışıyor galiba)
sevdicekle inanılmaz muhabbetli olunduğu zamanlarda yapılması gereken muhabbettir ve pozisyon zenginliği olan bir sevişme sonrası olursa tadından yenmez. *
(bkz: alternatif kutlama yontemleri)
(bkz: orgazmdan daha zevkli anlar)*
grup seksse sevişmekten kasıt, neden olmasın.
*
güzel bir kapanış töreni olacaktır.
biz genelde timsah yürüyüşü yapıyoruz. daha bi eğlenceli oluyo.
(bkz: electric boogie) yapmak daha estetik duracağı için gereksiz eylemdir.*