bugün

+ sabahtan beri susuyorum susuyorum ama bi yere kadar ercan!
- haklısın bitanem.
+ bi de kalkıp kıza belinden sarılıyosun ya!
- allah belamı versin benim.
+ taş olsa dayanmaz bu yaptıklarına!
- ki sen dayanamadığına göre.. demek ki taş da dayanmaz. doğru.
+ bir güne bir gün... bi saniye.. ha.. sen bana.. taş mı demek.. istedin yani..
- e yani güzelim. göz var izan var.
+ ehehehehe.
- görünen köy kılavuz istemez.
+ ehehehe.
- bu memlekette göte göt derler yani.
+ şımarma ercan.
- tamam. harbiden.
sonu bilinen filmi izlemek gibidir.
(bkz: peace will come to)
-DÜZELSEK?
-TAMAM.
-TAMAM.

A.INA KOYIM Bi KEREDE DÜZEL LAN.
midenizden soluk borunuza kadar içinize oturan (şekilli) taşın bir anda buhar olup uçmasıdır. güneş gözlüğünü çıkarmışsınız gibi dünyanız aydınlanır.
Eğer siz haklıysanız pekte mutlu olunan bir şey olmaz. Eğer siz haksızsanız o stres, sinir, yerini rahatlamaya bırakacaktır.
Aptal bir gülümseme oluşur suratınızda. Hiçbirşey algılayamazsınız.
risktir.
dünyanın en şirret insanıyken bir anda sevgi yumağı haline gelirsiniz.
Arkadaşların kafasının daha fazla sikilmeyeceği anlamına gelir. Çok şükürdür, herkesin kafası rahatlamıştır. Aman bir daha kavga falan etmesinlerdir.
ikinci kez aldanmak.
tekeden sevgilinin ertesi gün tekrardan "tatlım. " demesidir mesela.

o bir günde g.tümden kan aldılar sanki aga. çok seviyorum lan.
risk almaktır. her ne kadar sevseniz de herşey eskisi gibi olmayabilir. hatta ilişkiniz çok kötü bir biçimde noktalanabilir. iyi düşünülmeli, iyi analiz edilmelidir bu kararı vermeden evvel. olaki barıştınız küsülecek hareketler yapmayın, yaptırmayın. oktan boktan sebeplerle yıpratmayın artık birbirinizi. bunu bir oyun haline getirmeyin.
aynı hatayı tekrar tekrar yapmak gibidir.
aynı çukara yeniden düşmektir.
sırf bu barışma olayındaki tatlılık yüzünden ara ara tartışma küslük yaratabilirim. yaratırım.
minik küslüklerse söz konusu olan, oldukça eğlenceli ve mutluluk verici olan olaydır. bir daha hiç küsülmesin istenir. "cicim ayı ruhu" bir süreliğine geri gelir aksi halde yıpratır, sonunu yavaş yavaş hazırlar.