bugün

uyuyan sevgiliden önce uyanıldığında sevgiliyi uyandırma yöntemleridir, ancak kanımca en güzeli izlemektir, uyanışına canlı canlı tanık olmaktır. öpmek gibi duygusal, korkutmak gibi hayvansal dürtüler de başgösterebilir pek tabi. *
(bkz: üstüne atlamak)**
yuzukoyun uyuyan erkeginin yaninda sevgilisi izlemektedir. erkeginin soluk alislarini dinler kipirtisiz. izleyis sefkat ve sehvet karisimiyla surer. sirtinin sol ustune isaret parmagiyla bir dokunulur. uyanmaz erkek. dokunulan yerden parmak kaldirilmaksizin yazmaya baslanir:

"seni seviyorum"

"m" harfinin yazimi da bitince erkek "seni seviyorum" diye tekrarlar yazilani. daha mutlu bir sabah yoktur.
(bkz: sevgiliyi uyarma yöntemleri)
uyanıncaya kadar aşkım, bebeğim, bitanem, sevgilim, hayatımın anlamı gibi kelime gruplarını tekrarlamaktır. *
bir bayan için gülle önce yüzüne yavaşça dokunduktan sonra minik bir öpücük yeterlidir.
kulağına esaslıca geğirmek. stereo'yu yakalamak için ise önceden cep telefonuna kaydedilmiş geğirme sesini diğer kulağına tutmak yeterlidir.

edit: ne lan bu romantiklik ayakları?? herkes romeo herkes juliet olmuş anasını satayım ahaha.
odanın her tarafını gül yapraklarıyla bezeyip, elde bir adet kırmızı gül, sade 'in o eşsiz müziği eşliğinde dudaklarına bir öpücük kondurmak.

(bkz: romantizm)

(bkz: gerçek sevgi)

(bkz: aşk)
uyandırmak yerine herşeyi boşverip yanına kıvrılıp uyuma ihtimali de vardır.o zamAn siz onu değil ,o sizi uyandırmak için düşünebilir.
Bir kova su.
-kalk ulan sabah oldu.
balkondan aşağı atmak.
(bkz: buse) *
(bkz: damarlı kübra)
(bkz: kalk lan)
biz babamızdan böyle öğrendik..
ulu orta anlatılmayacak yöntemlerdir. **
yorganin altindan girip "c eeeeeeeeeee" demek etkili bir yöntem olabilir mesela. hem sirin hem etkili. *
arı vız vız vızzzz

(bkz: hersey cok guzel olacak)
- aşkım hadi kalk artık
- horrrr
- yaa hadi uyan ama
- horrrr
- bu gece kızlarla dışarı çıkıcam ben
- neee? nereye? kimlerle?
- uyandın demek aferin sana *
aynı anda uyanıp çapaklı gözlerle bakma ihitimali de hoş.
(bkz: sevgiliyle uyanmak)
çalar saati kurmak ya da telefonu kurmak.
evet hiç romantik değil ama maksat uykudan uyanmasını sağlamak ise yeterli.

ayrıca şu fıkrayı akla getiren durumdur.

üç kadın konuşuyorlar; (nasıl bir sohbetse artık)

birincisi- beni kocam her sabah öperek uyandırır. öper sevgilim günaydın hadi kalk der. bunu yapmadan asla yataktan kalkmam.

ikincisi- valla benim kocam önce kahvaltıyı hazırlar, sonra mutfaktan gelen kızarmış ekmek kokuları eşliğinde dudaklarımdan öper ve sevgilim kahvaltı hazır, artık uyan der. bunu yapmadan asla kalkmam.

üçüncüsü- (ezik ama mağrur biçimde) valla ben hiç öyle orospuluklar bilmem, çişim geldiğinde kalkarım. der
sevgili yatakta mışıl morul horuldarken tıpkı arenadaki renk körü boğa edasıyla önce arka sağ ayak tımarlamak ve koşulacak alanı duzeltmek adına 4-5 seans yere sürülür (yalnız bunu yaparken eğer sevgilinin uykusu hassassa aynı hassasiyeti siz de göstermelisiniz. ha eğer sevgili yukarı da belirtildiği gibi horulduyorsa zaten o sesten siz şiddetlice osursanız da belki zehirlenebilir ama emin olun duymaz.), daha sonra son sürat yatagın üzerine balıklama atlanır. ancak atlanan bölgeye sevgili altınızda kalacak şekilde atlamalısınız ki yöntem işe yarasın.sonra ne olur bilmem. bana ne hem canım ne karışıcam ben size takdik veriyorum.
hatırlatma : insanların genelinde mecburiyetten uyanmaları sırasında aşırı sinir tespit edilmiştir.
uyandırmaya ne hacet meleğin uykudaki haline bir daha ne zaman göreceksin yok illa uyandıracağım diyorsan bir bardak soğuk su değil sevgiliyi içindeki uyuyan devi bile uyandırır.
yaklaşıp sarılacaksın,yatmıyosan yanına uzanacaksın,nefes alışverişini takip edip,senkronize olacaksın,sonra sanki o öpücükler senden diil de evrenin başka biyerinden geliyomuş ve varla yok arasıymış gibi,hafif buselerle "günaydın aşkım" diyeceksin.

kendine tekrar tekrar aşık edeceksin,senin de tekrar tekrar aşık olduğun gibi.