bugün

internette chat yaparken tanıştığınız bir bayanın ismin ne sorusuna vermesi muhtemel cevabı.
1-opucuk anlamina gelen farsca kelime.

2-bayan adi.
icrasında kibarlık gerektiren bir eylemdir. dudağın orta yerine bodoslama girilerek yapılmaz. hafif kenardan... zarifçe... hmmm... şimdi oldu bak.

edit: kötü oylayan arkadaşa benden bir buse. *
bunun tikkycesine "mucks" denir.
uçurum kenarında toplanan çiçektir...
bir kız çocuğuna verilebilecek en güzel isimlerdendir kendisi..

(bkz: ah ulan)
fransızcası bisou, ispanyolcası baise olan kelime.
"Kanepenin arkasına saklandıran " kelime. Öyle içten seviyorsanız.
gönlünde ki buselerden demet yap getir demiş yazarın biri. yada ben dedim bilmiyorum. ufak bi öpücüktür kondurulan dudağa..
Mustafa Yılgör'ün söz ve müziklerini yaptığı bestelerin ağırlıkta olduğu repertuarıyla gönüllerimizde sevgi saygı odacıklarındaki yerini garantilemiş olan türkiyenin iLK soft rock grubu.
fransızca doğan anlamına gelen kelime.
(bkz: buselim)
mesut bir gecede, çamların altında verilen hede hödö. *
çocukken ısrarla çiçek ismi olduğunu iddia ettiğim kelime.
kızlara en çok yakışan bir isim. söylemesi de çok güzel bu - se
şarkılarda veda busesi olarak yer alan öpücük manasında bir kız ismi.
(bkz: buse terim)
90lı yıllarda en çok konulan isimlerden biri. ismim olabilirmiş. iyiki olmamaış. allah korumuş.
muse tribute grubu kurmak istense konabilecek muhtemel isimlerdendir.

edit: yazım hatası.
bircok asik buse icin can atar. Furkatinin bir demi bin yilcadir asiklara / Gormedim gun yuzunu ey meh nice eyyamdur / Buse icin can alip can vermede hayransin / Yara ey Yahya bilirsin haylice ibramdir
görsel
lisedeyken bu isimde bir kızla öylesine dalga geçerdim ki efsane olmuştu efsane...

gerçi kızın kendisi zati efsaneydi,akıllara zarar bir kaşardı adeta, bende "motor" felan diye dalga geçerdim.

sonra bir gün buse yerine "hayabuse" dedim amk!

hay demez olaydım... herkes kızın motor olduğunu bildiği için hayabusa yerine hayabuse demeye başladı.

kızın hıçkırıklı ağlamakları hala rüyalarıma giriyor.
güzel bir isimdir.
bir su değildir.
Bugüne kadar ne kadar çirkef mahalle karısı tanıdıysam hepsinin adı buse oldu, buseler alınmasın ama.