bugün

yapilmamasi gereken eylemdir. zira sarilip teninin kokusunu icine cektikten sonra cekip gitmek artik imkansizdir. oldugun yere yigilir kalirsin eger o senin yapamadigini yapip gitmeyi becerebilirse.
yapılmaması gereken son davranıştır. çok kötü sonuçlara neden olabilir severken ayrılmak zorunda kalan taraf için...
yeni bir sevgiliye ilk kez sarılmak için başlangıçtır.
başkasına ait bedene sarılmak gibi bişe olsa gerek.
o an ister istemez arka fondan bi love story çalar.
- sigara içtiğiniz için damarlar çortlamış, iki kolunuzuda keseceğiz, yapmak istediğiniz son bir şey var mı?
+ sevgilime sarılayım napim lanet olsun
- peki sarılın gelin ben bekliyorum
+ püff içimi kararttın lan bir sigara versene
- la havle
aklını son kez karıştırmak ve ayrılığı engellemek için kullanılan son kozlardan biridir yeri geldiğinde.
(bkz: severek ayrılanlar) *
sevgiliye son kez sarılmak , on kez sarılmaktan daha çok duygu ifade eder.

sevgiliden ayrılmak diş çektirmeye benzer,

ilk gün kan ve hafif bir acı olur ,

ikinci gün dil sürekli çekilen dişin boşluguna gider , olmayan birşeyi arar ,

üçüncü gün unutursunuz artık sizin için birşey ifade etmez ve protezini yaptırana kadar hep boş kalacaktır.
yapılmaması halinde akabinindeki günlerde 'keşke son bir kez sarılsaydım..' şeklinde pişmanlıklara neden olabilecek, yapılması durumunda ise gözyaşıyla karışık bir ayrılamama ve o anı hafızaya adeta kazıyıp, mütemadiyen yaşama durumuna neden olabilecek, iki ucu b.klu değnektir. *
en az sevgiliyle son kez sevi$mek kadar acidir.
evlilik töreni esnasındaki sarılmadır, çünkü o andan itibaren sevgilin değil eşin olmuştur.
bir daha göremeyeceğini unutulacağını bilerek,onu asla unutmayacağının sözünü vermektir.
6 ay ayri kalinacagi bilindigi halde son bulusmaya gelmemek bunu engellemek icin midir? peki son sarilmanin acisini hissetmemek son bi sarilamamanin verdigi uzuntuye esdeger midir?
saçmadır gereksizdir. nitekim siz ayrılmak isteyerek ona bir daha sarılmak istemediğnizi göstermektesiniz o zaman son sarılmanın ne anlamı var...
gercekten gerekse uzun ve hüzünlü bir dakika veya dakikalar gecirmenizi saglayacak eylem.
baska bir sehire gidecekseniz ve uzun bir sure gorusulmeyecekse yapılmaması gereken olaydır. o son kez sarılmak, bırakamamak, arkanı donup gitmek ve ardından onun kokusunun ustunde kalması hayatta en acı vericek seylerdendir.
(bkz: gerçek sevgi bu olmalı)
(bkz: hic birakmayacakmis gibi sarilmak/#1839174)
saçmalığı çok iyi bilinir. ben de biliyordum ne kadar saçma olduğunu. duraklarda birlikte bekledik. ben otobüs gelmesin, gitmesin diye dua ettim. o da etti, sanırım. en azından gitmedi uzun süre. fazladan durabileceği kadar durdu, sonra zamanı gelince gitti.

ben o gün kimseye sarılmadığım kadar çok, sıkı ve uzun sarıldım ona. bir daha göremeyeceğimi biliyordum. göremedim de zaten. ama sarıldım. sanki tüm gücümle onu sarınca, kollarımın arasından gitmeyecekmiş gibi. gitti...

sevdiğim insan için birşeyler yaptım, o haketmemeyi seçti. son kez sarıldım, yaklaşık 45 dakika kadar. şimdi hala düşününce pişman değilim lan diyebiliyorum. iyiki son kez sarıldım, o sıcaklığı bile haketmesen de.
*
son kez o eşsiz kokuyu hissetmektir cigerlerinde ve o sıcaklığı iliklerinde.
son kez gelir sarılır size o an her şeyden habersiz şoktasınızdır elinizi kolunuzu kımıldatamazsınız.savunmasız küçük çocuklar vardırya birşey yapamaz sadece susarlar dolu gözlerle öle olursunuz.sonra bi anda dayanamaz kolları arasından kollarınızı çekerek sizde sarılırsınız.son kez nefesini hissedersiniz...böle acı bişeydir işte.
son sarılmanın hiç biri " son " değildir..
geri dönüşü olmaz yeniden başlamanın ilk sarılması olur..
Ölmeyecekse hayatta bir daha sarılma ihtimalin olan kızdır.
bitme ihtimali olan her şeyi yeniden başlatmaya yeltenmedinin eyleme dökülmüş hali.
son olmayacak eylemdir.