bugün

biraz daha sol frame de görürsem, kıskançlıktan çatır çatır çatlayacağım eylem.
bütün yorgunluğunuzu alır götürür..

abidin mutluluğun resmini çizerken bu kareden esinlenebilir..
*
dünyanın en güzel ve en masumca eylemi olsa gerek. sarılmak yetmez, bastırırsınız bağrınıza. kokusu başınızı döndürür, hiç bitmese diye dua edersiniz. bir gün ayrılacağınız gerçeği yani ölüm gelir akla hep o anda, gözleriniz dolar ister istemez. bu yüzden mutlu bir andan ziyade hüzünlü bir andır kimileri için.
çok uzak dağlarda gece nöbetini tutmakta olan sevgiliye rüyada sarılmaktır. üşümesin diye biraz daha sarıp sarmalamaktır.
(bkz: anı yaşamak)
tüm dertleri unutturan ve dünyadan soyutlayan olay.
huzur verir.
özlenendir.
(bkz: normal)
(bkz: doğal)
sevgili sana sarılmadıkça anlamsız, sana sarılanı içtenlikle sardıkça doyumsuz olan eylem.
dün sevdiğimi sarmaladım tüm kalbimle ama tutabildiğim tarifsiz bir boşluk oldu sadece.
insanın içinden sonunda anasını avradını satim ya dediği andır.
dışarıdaki tüm kötülükten, üzüntüden, mutsuzluktan sıyrıldığınız izole bir mekana geçiştir. onun kollarının arasındayken kimsenin ne yaptığı, ne dediği umrunuzda değildir. surattaki kocaman gülümsemenin eşliğinde onu sevdiğinizi söylersiniz kulağına. tadından yenmez.
sarıldığınızda sevgiliyi birdaha bırakmak istemezsiniz. işte öyle bişey.
(bkz: huzur)
ölümden korkulan andır. kendin değil o ölmesin istersin.
hayatın durduğu andır.
umut denilen olguyla dost olduktan sonra, zor gelir insana ve imkansızımsı.
insanın içini ısıtan ve insanı rahatlatan bir durum.
sevgilinin beline sarılmak en güzelidir bide beli inceyse...
şuanda en çok yapmak istediğim şey.
istenipte yapılamayan bir eylem olduğunda acı verici bir hadiseye dönüşebilir.
biz şuan sevişiyoruz bile kıskanın siz durumudur.
rakı var masamda mezesi de cabası yanında,herseye sahibim su anda, onun o masum teni dısında. (bkz: sözlük yarimi bana getir allahsız)
şu aralar en çok yapmak istediğim hadise ulan çok özledim bi kere olsun sarılayım. şimdi uzaklardasın...
vatanında özgürce yaşamak gibidir.
uğruna yapılmayacak fedakarlık yoktur.

(bkz: özlem gidermek)*
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar