bugün

evet efendim...

ne söylersem söyleyeyim, anlatabildiğim sizin anladığınız kadar neticede. ben de isterim güllerden bahsedip dikenlerinin tanrıyı kanatmayıp tüm ellerde spa masajı etkisi bıraktığını anlatmayı. gerçekler acıdır, ben de acıyım, o halde beni yemeyin. yiyenler bilir tadımı, tatlılığım da yatsı namazına müteakip çıkar ortaya ama hee!

allah'ın ona emanet ettiği bedeni hunharca kullanmak onun iradesinde. yalnız benim onu eleştirmem de benim irademe bağlı. buna da kimse karışamaz zaten. eğer yanlış bir sözlükte yanlış bir insanı okuyorsanız o da benim değil sizin sorununuz nitekim. yanlış durakta duracak düğmesine bastığınızda yaşadığınız tereddütlere benzemez doğru mu yalan mı konuştuğum, lev-i mahfuz kadar gerçektir hani.

bu modeli sevenler över genelde. bu tiplere müstehak olan da zaten godoşluk mertebesine eriştiğinin farkında olmayan nefs köpekliği peşinde kemik bekleyendir neticede.
bu kızlar genelde sevgilisiyle her türlü beraber olur, s.ktirir kendini her türlü. bakire kalmak isteyen arkadan s.ktirir, sıçarım bekarete diyenler de verir, s.ktirir kendini. ayrıldıktan sonra da aşıktım ama diye kendini avutur. boş avuntuların kırıklığını yaşar ama bu kırıklık saçtaki kırıklıklara benzemez hee!

sahi yahu kim ister acı acı s.kilmiş, sonra da sümüklü mendil gibi sokağa atılmış kirli ve atık bile olamayacak bir kızı?

ben şahsen kabul edemem. daha ar, namus, şeref kavramlarımı yitirmedim sonuçta.
sevgilisini kirletmiştir, ayıp etmiştir.
bütün kızlar bana versin karım bakire olsun diyen insanların eleştirdiği kız modelidir. recm edilmelidir.
kaltağın tekidir.
hata etmiş kız modelidir. aslında sevgilisinin kardeşiyle ilişkiye girmesi gerekendir. insan sevdiğine dokunamaz ya.
neden herşey kızlar üzerine endekslenmiş acaba? namus tek taraflı bir kavram mıdır? hatun kişiler kadar ortakçısı er kişininde vardır bu günahtan nasibi.
he günümüzde öyle değil tabi her boku yiyen ibne gidip helal süt emmiş kız ister. çünkü o yapar abisi erkektir.
iki durumunda onaylanacak bi tarafı yoktur.
lafı uzatmıyorum. sevgilisiyle ilişkiye giren erkek modeliyle aynı şeydir.
girse de girmese de o...pu olacaktır. iyisi mi hiç sevgili yapmayın kızlar. o zaman birbirini zikip akıllanır bu denyolar. ya da ortalık ibneden geçilmez. bilemedim şimdi.
marjinal namus safsatalarından kendine savunma hattı oluşturmuş kızdır.

bana gelse bende yaparım ama. o kızın sorunu abi.
(bkz: eğleniyo muyuz gençler)
Bakire değildir. Zira bakire bir kızın sevgilisine böyle birşey teklif edeceğini sanmıyorum.