cenesi düsük insandir. beyni uyusur insanin.
beyin çorbaya döner azizim. 2 havuç rendeleyip ilave etmek kalır.
(bkz: seni sevdim de ne oldu)
(bkz: turkcell telsim zengin oldu)
(bkz: çok konuşan insan)*
beyin kanseri olduğu için sevdiğine kavuşamadan ayrılacaktır.
kesin operatörden bedava dakkası olan insanlardır.
sevgiyi özlemi en çok yoran dalgalardandır.
ideal'i günlük 5-10 mesaj (gerekli ise)
akşam şöyle sakin ve güzel bir sohbet. o da 1 saati geçmemek kaydı ile.
la zaten telefondu, msn'di,face'di falan derken günün neredeyse her saati birliktesin. Bırak arada biraz özlem olsun.
Aradığın zaman konuşacak iki kelam farklı muhabbetin olsun. Monotona bağlamasın muhabbetleriniz.

Kedi'den not: Sevgili ile yapılan günlük hayatın muhabbetine sokim. Farklı şeyler konuşun lan.

"la olum burada cool davranıyorsunda sen yapmadın mı?" diye soranlara şimdiden söyliyim;
yaptım ama sonunda mutlak ayrılık oldu. bunlar da bana tecrübe ve elektrik direği olarak geri döndü.
kekeme insandır. ilk cümlesini ancak tamamlayabilmiştir.
yüzyüze geldiğinde göte gelecek olan insandır.
radyasyondan yeşil olur.
Mesafeler varsa arada normal bir durumdur.
(bkz: çok muhabbet tez ayrılık getirir) her gün 4-5 saat kız arkadaşıyla konuşan bi oda arkadaşım var evet 4-5 saat falan ve şahit olduğum durum 2 gecede 1 kavga etmeleridir.
ilk 45 dakika o gün olanları ve konuştukları olayların açtığı olaylar konuşulur.geriye kalan 3 saat 15 dakika ise nefes dinletilir.
ilk başlarda sık sık olan fakat zaman geçtikçe karşı tarafın 10. dakikadan sonra '' s for sabri artık kapatalım mı?'' tarzı söylemleriyle biten olaydır.
çükübik: lan tabi 4 saat olmaz sık sık konuşmalar. zorlasan en fazla 1'er saat olmalı.
kulaklık kullanmıyorsa boyun fıtığı olma ihtimali yüksek olan sevgililer grubuna dahil insanlardır.
+ ama 4 saat be kardeşim ne konuşurlar hep merak etmişimdir.
- yahu bırahh gonuşsunlar zabahdan aşama gadar gonuşsunlar. genç onlar genç!
beynin aşırı radyosyona maruz kalmasından ötürü, basit bir matematikle binüçyüz kere daha az zikişecek olan insandır.
(bkz: cep telefonunun kaybettirdikleri)
o kadar konuşucak şeyi nerden bulduğunu merak ettiğim yüce kişidir...
sevgiliyle telefonda konuşma sınırım 7 dk olduğundan hayretle baktığım insandır...
telefonu kapattıktan sonra, görüşme süresini ekranda gördüğünde; o kadar saat ne konuştuklarını, kendi de merak eden kişidir aslında.
gsm operatörlerinin birbirinden kıyak tarifelerinden faydalanan kişidir. lakin ilişkiler neden çabuk tükeniyor sorusuna da cevaptır. telefonda saatlerce konuşup beyin ölümü gerçekleşen binlerce çift yüzyüze geldiklerinde her malzemeyi kullandıkları için konuşamıyor,tartışamıyor hatta ve hatta sevişemiyorlar. büyük düşünür annemin de dediği gibi çocuğunuz olmayacak. tabi bunu betona oturunca falan da diyodu ama o da kendini güncelledi artık çok bilgisayar başında oturunca, çok telefonla konuşuncaya döndü olay.

(bkz: valla ben karışmam ona göre)
boş boş geyik muhabbeti yapan cıvık insandır.

(bkz: boş konuşan insan modeli)
kanser geliyorum demiştir artık.
sevgili, başka şehirdedir, hatta başka ülke de, hoş; öyle olsa bile, o kadar saat ne konuşulur ki?
sevgilisiyle aynı şehirde değillerse eğer ve türk telekomun sabah 7 akşam 7 tarifesinden haberi varsa ne 4 saaati saat akşam 7den o gece uyuyana kadar konuşurlar.
evrim geçiren bi varlıktır. tamamen sevgilisi olmayan bir aile bireyine nispet yapmaktadır.