bugün

vay anasını var mı böyle modeller..

alman mühendisler yaptı mı bu modeli de sonunda..

bu erkek dolmalar yapılası , evi temizlenesi , gömlekleri ütülenesi erkektir..

saçları alır kurutur , gerekirse tarar.. bitliyse bitleri ayıklar..

ohyş
mesleği bayan kuaförlüğü olan erkektir.
şampuan kokusundan etkilenecek, içi içi kıpır kıpır olacak erkektir.
sevgilisinin saçlarına dokunmaktan hoşlanan, haz alan bir erkek için aşırı derecede mutlu eden bir durum olabilir.
sevgilisine manikür pedikür yaparken sohbet etme potansiyeli de olan erkektir.
yeri geldiği zaman yapması gerekeni yapan erkektir. helal olsundur. yadırganacak bir durum yoktur.*
sevgilisinin alnını veya kulağını ısıyla yakan erkek.
fırsatları değerlendirmesini bilen erkektir.
sonrasında güzelce tarayıp işini iyi ifa etmenin gururunu da yaşayacak kişidir.
(bkz: aferin)
(bkz: otur)
öncesinde yıkarsa daha da makbule geçecek erkektir.
john terry.
saçları ıslak ıslak durup üşütüp hastalandığında kendisinin bakmak zorunda kalacağını bildiği için önceden önlem alan erkektir.
sevgilisinin saçına ütü yapanlar tarafından geride bırakılmış heriftir.
hakkında olumsuz eleştirilere maruz kalıyorsa hiç üzülmesin bu erkekler.

bu zevke erişemeyenler için soruyorum: hiç duştan yeni çıkmış bir kadının kokusunu içine çektin mi? duştan çıkıp, üzerini giydikten sonra ilk öpücüğü yanağına kondurduğunda düşünceden nasıl sıyrılabildiğini insanın farkettin mi?

sen daha yaşamaya başlamamışsın adamım.

duştan yeni çıkmış sevgilisinin saçını kurutan erkek şunların tek tek farkına varır:

-birader hakkaten uzun saçın kuruması zaman alıyormuş. ben terledim yemin ederim.
-kendi saçını kuruturken iyi de, başkasının saçını kuruturken kuul olamıyorsun. titrek panda gibi tutuyor insan makineyi.
(*aşkım şuraya doğru tutsana.)
-çok güzel kokuyor allahım.
-birazdan benle sevişir mi acaba? çok pis gaza geldim.
(*ne düşünüyorsun öyle daldın?)
-bizim tayfadan bu halimi gören olsa heralde 3 yıl şamar oğlanı olurum ellerinde.
-niye bu kadar güzel kokuyor bu?
-tatlı bi bakış attı, sevişmek istiyor galiba.
-sanırım seviyorum.
-kaptırma kendini harmonica.
-hafiften dokansam mı orasına burasına. kızmaz canım.
(* hayatım önlere gel şimdi)
-önlere derken?
-hala kurumadı lan bu. ütüye mi yatırsak?
hayattan zevk almasını bilen erkektir.
ihtiyar delikanlı filminde gördüğüm ve mıh gibi beynime çakılmış bir sahnedir.gerçekten çok hoş bir sahneydi.adamın o an şevkatle saçları kurutması pek bi okşar izleyicinin ruhunu.ama sonradan sevdiğinin , aslında kızı olduğu gerçeğinin ortaya çıkması benim için o sahnenin anlamından hiçbirşey kaybettirmemiştir.
romantik olmak için çok uğraşmasına gerek kalmayan erkektir.. sevgilisini mutlu etmenin yollarını bulmuş demektir..
hem romantizm hem de şefkat içeren eylem. böyle erkek var mıdır türkiye'de? hiç sanmıyorum.

(bkz: aynısından ben de istiyorum)
az sayıda bulunan erkek versiyonudur. "aman ne de tatlısın sen" denir böylesine. minik bir çocuk kadar masum bir eylemdir de. huzurla ve şevkatle gülümsetebilir sevdiğini.
en romantik duyguların erkeğidir.
romantik erkektir. aile sadeti için herşeyi yapabilen erkektir.
küçük şeylerle mutlu olmayı bilendir ayrıca.
(bkz: biri bana mı seslendi)
sevgilisi ile mutlu olan erkektir. saçını kurutmaktan, onunla uğraşmaktan gocunmaz.
(bkz: sac telinden tahrik olan erkek)
derinlemesine düşünülünce romantik olma ihtimalinin yüksek olduğu hadise en azından sevgilisinin ayağını yıkayan erkekten hallicedir.
bir yandan gözü maçta olmamalıdır.**