bugün

insan sevgilisinin aldatmasından korkmamalıdır , kendi aldatmaktan korkmalıdır .
kişilik meselesidir.
kişiliksiz olunca kişi kadın erkek fark etmez havada karada affetmez.
Aldatmak hata değildir, çünkü kimse yanlışlıkla soyunup sevişmez.... sözünü henüz öğrenmeme ya da anlamama hali.
ben aldatmam diyen erkek yalanina inanmistir ehehe.
kız arkadaşımdır. Saf da değildir.
Saf deildir aşırı güven sahibidir aldatmak ayrı bir serefsizliktir saf olan en azından temizdir temiz yasar aldatansa.ileride kendi ile çok hesaplaşacaktır tabi vicdan muhasabesi varsa.
kazıklı boynuzu sağlam yemiş arkadaşımızın lafıdır.
sevgili aldatamaz diye bir şey yoktur, aldatmaz diye bir şey vardır. aldatmak neticede insanın kendine olan öz saygısı ile bağlantılı bir durumdur, yoksa istenirse herşey yapılabilir. sevgili kendini haysiyetsiz görmüyorsa aldatmaz, kilit nokta budur.
kazığı götüne yemyene kadar öyle sanar sonrası malum.
Kaybeden kendisi olmayacaktır, sevgilisi gidip ne bok yiyorsa yiyebilir, bu aldatma işi de er geç ortaya çıkacaktır, emin olunsun.

Hem gidip aldatan kadın/erkek gelip de sevgilisine "seni seviyorum" dediğinde acıyı kendisi çeker. ilk başta değilse bile daha sonraları fena halde koyar bu seni seviyorum lafı. oh olsun.
kimin eli kimin cebinde belli değil.
herkes ektiğini biçer kadın yada erkek karşılıklı bağlılığını gösterip, güven vermişse, gerçekten sevgi varsa hiç kimse aldatmaz. yaşanılanlar sahteyse ve öylesine yaşanıyorsa ilişki zaten ne sevgi vardır ne de aldatacak sevgili.
sevdigi kisiye tum kalbiyle guvenen insandir.

birini sevmek, birine guvenmekten gecer. saflikla alakali degil yani. hangi insan " bu beni kesin aldatir" diye dusundugu birine "sevgili" gozuyle bakabilir, sevebilir ? hic kimse. tabii ki simdilerde her turlu yasanan sacmaliga ask dedigimiz icin, askin gercek anlamini, seven ve sevilene ne gibi hisler yasattigini unuttuk. aldatmak cok dogal gelir oldu, sevdigine guvenmek de saflik.
her insan* uygun koşulları bulunca aldatır. sadece birisi biraz daha dayanıklıdır, biraz daha sadıktır.
iyi kalpli insandır, karşısındakine güvenir ve tek suçu da budur. (bkz: ben)