entry'ler (825)

yeni yıl sana ne getirsin

Geçen sene huzur istedim ama yakalayamadım bu sene de sabır istiyorum.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

(bkz: Onur Akın) Gaybana geceler.

anın görüntüsü

görsel
Gözukmuyor amma Tvde kanıt dizisi oynuyor ortamı siz düşünün

gecenin şarkısı

Deli Kan (bkz: Melike Şahin)

neden sevgilin yok

Reddetti, ama o kadar kibardı ki üzmemek için beni, nezaketine hayran oldum.

neden sevgilin yok

Reddetti, ama o kadar kibardı ki üzmemek için beni, nezaketine hayran oldum.

my immortal

Gecenin şarkısı olması gereken parça.

emre aydın

Bi zamanlar delta FM vardı 87.5 te, mesaj atıp da parçasını çalın derdim. Şimdi afilli yalnızlık şarkısını dinleyince 2006lara döndüm.

hayatın adanması gereken burç kadını

Ben boğa kadını olduğunu düşünüyorum, nezaket ve düzen düşkünü bu burcun kadınları kendilerine olan yüksek güvenleri sayesinde sizi yıpratmıyorlar. insanın kendine değer vermesi çok mühimdir bu sayede karşınızda kendinden emin,kompleksleri olmayan birisi bulursunuz.Ama ne yazık ki aşırı seçici bu burcun kadınının etki alanına girmek çok zor.

fatma turgut

Sesinin tonu cok iyi olan sempatik insan.Grubu da insanlık hali dağılmış olabilir ama sesi ile eksiğini kapatabilir. Çürüsün Gelinliğim şarkısı nedir öyle...

neden sevgilin yok

Yanaştığım limanlardan hep uzaklaştırılıyorum çünkü.

boğa burcu

Sevdiğim kadın boğa, ne eyledi bana burçlardan medet umacak hale düştüm, her türlü tavsiyeye açığım.

gelecekteki eşime not

Seninle sana aşık olduğum için evlenirdim, sakın benimle yaşım geçiyor-evde kalırım falan diye düşünerek bişeyler yapmaya çalışma anlarım. Şayet bu kadar ilerlediysek sana her şeyimi, tüm ilişkilerimi,günahlarımı anlatacağım.Seni ölene kadar mutlu edemem,sen de beni edemezsin bu demek oluyor ki mutsuzluğu da kabul edeceksin benimle.2 ayrı birey olacağız ancak iş,kariyer,çocuk,aile gibi herşey 2.planda olacak, sevenlerin hayallerden başka birşeye ihtiyacı olmadığını, puzzle'ı tamamlamak için birbirimizin mütemmimi olduğumuzu kabul edeceksin.

sürekli aynı kızı düşünen erkek

Biri var ki ahhh sabah 8 e kadar onu dusunmekten saat 9:30 da olan butunleme sinavini kacirdim.Senem feda olsun akil cagi diyerek duygularimi koreltmeyecegim.

anın görüntüsü

görsel

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Öküzün tekiyim ne yapsam telafi ederim.

en çok görmek istenen yerler

Belgradi gormek istiyorum.Airbnb ile soyle 10 gunluk ev kiralasam once. Sava nehrindeki adaya gitmek, Tuna nehrini seyretmek,knez mihaylovskide yurumek ve hediyelikler almak,kalemegdanda gun batisini izlemek. Ogrenilen 3 5 kelime Sirpca ve Sirpcaya gecmis Turkce kelimeler ile cumle kurmak istiyorum.Tesla muzesindeki elektrik sovunu izlemek askeri muzedeki alman tanklarinin onunde fotograf cekilmek istiyorum belki muzede Turklerden kalan birseyler,hatta sansli isem Midhat Pasanin Tuna valiliginden izler gormek isterim. Belki kisa zamanligina Sirp gibi yasamak fena olmazdi aslinda.

akrep erkegi boga kadini iliskisi

Ordusunda kusatma silahlari olmayip Habsburg kalesine saldiran Osmanli ordusu gibidir akrep burcunun durumu bu iliskide,kusatma hemen sonuc verir ise muzaffer olunur ancak.is uzarsa meydan cengine donebilir korkulan olur.
Ikindi vakti başlayan savaşta merkeze hücum eden boga kadini kuvvetlerine karşı askeri cesaretlendirmek için öne çıkan akrep erkegi sert bir bakisin isabetiyle şehid düşer.

dinlenilen şarkının en vurucu kısmı

Sen bana bakma parçalı bulutluyum,
Sen mutluysan ben mutluyum.

model

bundan herhalde 7 sene kadar önermişti bir tanıdığım bu grubu, daha doğrusu radyoda çıktığında övmüştü. tabi o yaşlarda bir erkeğin pek de ilgisini çekecek değildi.mount and blade falan oynardım o yıllarda . ama şuan hoş şarkıları olduğunu (bkz: sen ona aşıksın) farkettiğim
ve dinlediğim gruptur. dağıldı falan diyorlar hayırlısı olsun demeli ne gelir elden.