bugün

büyük bir fedakarlık yapmıştır. ayrılırsa götünde patlar. evet.
gitmiş o isimle kendine yeni birini bulmuş. görmeliydin diz kapakları yere değiyordu.

not: bir dizi repliği.
ilerde Pişmanlığın tillahını yaşayacak olan erkektir.
aynen ayrılınca *** gibi kalır ortada şanslısınada rastladım yeni sevgilisinin adıda aynıydı vay beh.
ayrıldıgı gun dovmeye bakıp bakıp acı cekecek ınsandır.
Sildirirken anası ağlayacak erkektir. eskiden de sonuna senin ben amk yazdırmak gibi esprisi vardı.
muhtemelen bir süre sonra yakılarak çıkarılacak dövmedir.
amsalaktır başka açıklaması yok.
sevgilisi olmamasına rağmen yaptıran mal kadar fedakar değildir tabi.

Basıma gelmişti eski sevgilimin kurstan arkadaşı kızın adını koluna kazitmış. Bizimkinin göt tavan tabi. Sen niye yaptırmiyorsun falan. Sonra o göt baktim çok güzel havalanmış gelişine sağlam vole vurmuştum. Şaka lan terk etti beni.
kıvrak erkektir.

ilk sevgili : mine
ikinci sevgili: emine
üçüncü sevgili: yemine gerek yok sen varsın ....
dördüncü sevgili: bundan sonrası şiir yazdırmaya kadar gider.
saf erkek tipidir.
ayrılmaları yakındır. bir kaç aya lazerle sildirme yöntemlerini araştırmaya başlayacak olan erkektir aynı zamanda.
1 ay sonra bitecek bir iliski yasiyordur.
üzgünüm fakat ergendir. acilen kendisine o ismi kapatacak başka bir dövme bulup yedeklemelidir en azından ayrıldıklarında hemen üstünü kapattırabilecektir.
beyinsizdir. ama bunu ancak sevgilisinden ayrılınca anlayacaktır.
maldır. çok net. bunu yapmaktansa misal şiir yazsın, şarkı söylesin, ona hediye alsın, yani dövme karşında kini de zan altında bırakır. ilişki garipleşir.
genelde garip dar bir tişört giyip, kafasına tam oturtmadan giydiği keple ve şalvar gibi pantolon giyen serseri insanların, yarlarına kıyaklarıdır.
sevimli bir jeste imza atmış olan erkektir.
göte gelme ihtimali yüksek olan erkektir.
Eski sevgilim bunu yaptırmıştı ve yaptirdiktan 3 ay sonra ayrilmistik. Simdi nisanlimin yuzunu yaptirdim ustune diyor. Psikolojisi normal degil bence. Dovme Yaptirdigi icin ultra baglilik bekleyen erkek olabilir. Olmamalı canim.
Geçici dövmedir yaptıran erkektir.".......
maldır.
Saçma sapan bir erkektir. Kadın olsun erkek olsun, sevginizi kalbinizde taşımayı öğrenin, reklama gerek yok.
Sadakatini vücuduna işletmiş sevgilidir,
(bkz: ben)
Can sıkıntısının nirvanasında olsa gerek.