bugün

baştan kaybetmiş erkektir. bu kadar ilgi göstermeye devam ederse kıçına tekmeyi yiyecektir.
köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyen erkektir.
Ilişkileri 1 yıldan az bis süredir devam ediyorsa; normaldir. Kızı elde tutma çabaları işte.
1-3 yıl arası; ilişkilerinin eskimediğini göstermek istiyordur.
3 yıldan fazla olmuşssa, durmadan iltifat edip her gün çiçek alıyorsa aldatıyordur.
maldır. etten kemikten birini abartmamak gerek.
yakında götüne tekmeyi yiyecek olandır.
dünya kadar malın olacağına fındık kadar amın olsun demişler boşuna mı? değil tabi.
sıkıcı erkektir. Her şeyin sınırı var ey iltifat eden erkek.
Daha ilişkinin başındadır ve kadınları çok mükemmel bişey sanır saflık evresidir.
ilişkinin başında olduklarını gösterir. erkeğin fazla şapşal olduğunu gösterebilir. ne o öyle mıçmıç.
uzun vade de kaybedecek olan erkektir.
sıkan ve hatta bayma yolunda emin adımlarla giden erkektir. keza bi ömür böyle bir erkekle zaman geçmesi gereksizdir, zaman kaybıdır.
Kaybedenler kulübünün 1. sıra adayı. Tabi partnerin geri zekalı değilse.
aldatan erkektir.
iltifatların kalitesine göre can sıkıcı olamayabilecek erkektir.
sırf ilişkinin başı olarak görülmeyip, ilişkinin heyecanı korunabilirse, erkek ''hiçbir şey yapmamaya'' başlamazsa hiç sorun çıkmayacaktır belki de.

ne demiş yılmaz aslantürk?
''cafede, sokakta çiftler görüyorum, kadın adama bağırıyor, adam da 'ne yaptım ben?' diyor. sorun da o ya, erkek hiçbir şey yapmıyor.''
bir istegi bir arzusu vardir. sabah ereksiyonu bosa gitsin istemiyordur.

- balıım.
+ ihihihi
-aşkıım
+ehehehe
- ballı böreğim.
+ ihihuhuh
- bu gece sarilip uyuyalim mi?
+ oluuur.
kızın "ben neymişim" diye düşünüp, "oğlum o zaman sen beni haketmiyorsun." sözünü söylemesi yakındır.
iltifata layık bi sevgilisi varsa adamın dibidir bu erkek.
Hakkında şarkı yazılmış erkek.
(bkz: palavra palavra palavra)
henüz ilişkinin başında olan erkektir. bu arada;
(bkz: kezban detected)