bugün

sevgilin ölürse mi yoksa allah'In yok olduğu kanıtlanırsa mı daha çok üzülürsün sorusuna sevgilim ölürse diye cevap veren insan. ateist değildir. çoğu sevgili böyledir ama. pis münafıklar sizi.
(bkz: yanlış sulardasın fatih)*
(bkz: allah seni seviyor)
benim bu. çünkü sevgilim de beni sever. hatta hem beni sevip hem cehennemde yakmayla tehdit etmez. sadece sever.
sen sevgilini ancak o nun sana verdiği sevgi kadar sevebilirsin. o istemezse sevmezsin. sevgilini karşına çıkaran da, senin o nu sevmene vesile olan da allah tır. sen ister sev ister sevme allah ı.
yanlış yoldadır. ama eğer inanmak gibi bir derdi yoksa gayet normaldir. ancak her aklı başında müslümanın önce içinde Allah korkusu olacak ki sevdiğini gerçekten sevsin.
(bkz: beni tanıdılar ponçik sen kaç)*

benim sevgilim onu sevdiğimi bilir, gözlerimden anlar, içimden geçeni bilir. sürekli övgü, pohpohlanmayı beklemez**
sürekli övünmeyi bekleyen bi tanrı benim tanrım olamaz. madem insanların içini dışını biliyor* ne diye milletin gözüne sokma amaçlı namaz kılın uleeen moduna geçiyor. lan hani zaten içini dışını biliyor, inanıp inanmadığını falan. e daha bu gösteriş merakı niye?? ayrıca benim sevgilim hem beni sevdiğini söyleyip hem cehennemde yanmama için çaba harcamaz, beni karşılıksız sever, bende onu tabii.. tanrı hiç bişeyi karşılıksız yapmıyor. bunu yapmazsan cehenneme gidicen lan falan, ayıp oluyor ama. hem yarattın, hem sen yazdın kaderi, bize4 günah işletiyosun demek, daha ne boka ben cehenneme gidiyorum lan!!??
zaten yaranıpta cehenneme gideyim diye bi yırtınmam da yok!! çünkü eminim ne tanrı bu kadar mütevazi bi yaratık nede ben bunu hakederim.. hatettiğim tek şey hayatımın aşkının sonsuz sevgisi, çünkü çok büyğk ve temiz bi aşkla seviyorum ben onu..

(bkz: isyanım var ulan)

beni eleştiren zihniyet, sana ayrıca seslenmek istedim: benim sevgilimi dünya da kendime kabe yapacak kadar çok sevmem sana mı battı olm?? sana ne lan, sana noluyo rahat batıyor heralde mal?? sevgili benim sevgilim, aşk benim aşkım, inanç benim inancım sana noluyor!!?? * *
(bkz: bi sen bi allah)
aşk kör etmiş ki ilahına rest çekiyor zavallı aşıklar.