bugün

parmaklari kopasicadir. isin kotu yani karsi tarafida sms atmaya mecbur eder. "-uykum geldi askim" diye bir sms gelir. aslinda uykusu yoktur.maksat sms atmaktir. sms trafigine girmek icin bahanedir. sicmaya gider sms atar, dusa girer sms atar, film izlerken ilginc sahne gorur sms atar, atar oglu atar. sms atilan zavallicik da cevap verir. vermezse kiyamet kopar. neden sms atmadin, napiyorsun v.s seklinde sms'ler gelmeye devam eder. cani sıkıldıkca telefonu eline alir. ota boka sms atar.cok canin sıkılıyorsa parmak degi$tir. yada degistirme ayni parmakla devam et.

(bkz: sevgililerin ceppartner kullanmasi)
sözlüğe yönlendirilesi insandır.
(bkz: işe yaramak)
beleş(sebil) sms e saldıran insan modeline eşdeğer nitelikteki insan modelidir...
"model" olduğu halde kıçını yırtandır. bırak kardeşim, millet senin peşinden koşsun.
ayrılmış insan olabilir;

-necla çok pişmanım ne olur affet
-necla ne olur cevap ver aşkım
-necla eşşeklik yaptım farkındayım
-necla allah benim belamı versin
-necla seni ben çok seviyoum
-necla hadi ama cevapp ver mesajlarıma
-necla yapma ne olur
-necla mideme ağrılar giriyor
-necla yemek bile yiyemiyorum
-necla seni çok özledim
-necla dünlerdir uyuyamiyorum
-necla arjantin kadar seviyorum
-necla bu son köntörüm 50 kontör göndersene
(bkz: sıkıcı)
el alışkanlığından da kaynaklanabilen bir durum olabilir.
* dilsiz olması muhtemel insan modelidir...
sevgilisiyle sürekli konuşmak isteyen insan modelidir. gayet de normaldir. *
sevgili başka bir şehirde yaşıyorsa, telefon faturalarını göz önüne getirdiğimizde yaptığı gayet normal olan insandır.
operatorleri zengin eden sevgilidir.
(bkz: sevgiliye sürekli pms atan insan modeli)
kızlara nazaran daha çabuk bıkan erkek tarafının keyfinin içine eden durumdur deli gibi aşık olduğu insandan bile soğutabilir insanı o derece, eski aşklar bu yüzden uzun sürüyormuş diyesi geliyor insanın.
kızlardan bezdirir ve bana neden mesaj atmıyorsun kalbimi kırdın aşkım falan derler. çok sıkar en sonunda uykum var denilip muhabbet daha doğrusu tek taraflı eziyet biter
aşık insandır, belki çok özlemiştir. hor görülmesin lütfen.
bedava sms kampanyasının bokunu çıkaran insanlar topluluğu..
aveanın 5000 mesajına sahıp olan bunyedır.
(bkz: kafa mı atalım lan)
sevgilisine attığı bazı mesajları "hazır bedava mesajlarım var" diyerekten eş-dost'a toplu şekilde atan adamdır.

(bkz: ben bunu gördüm)
göz göre göre ilişkisini laçkalaştırıp tehlikeye atan mal insandır.
aynı ortamı paylaştığı diğer insanların " ya parmakların kopsun" dediği, bir türlü kendisini o an bulunduğu ortama adapte edemeyen, inatla " yazdım bitti bitti" diyen ama bir türlü yazmasını bitiremeyen ve bu süre zarfında kendisine sorulan soruların havada kalmasına sebep olan, bedenen sizin yanınızda, ruhen sevgilisiyle olan insan.
sevgilisini sıkan insandır. bedava diye de her dakika sms atılmaz ama, herşeyin bir sınırı vardır canım.
terk edilmeye mahkumdur.
atsa bir suç atmasa bir suç olan insandır. bunun bir makinası olsa da ayarları filan yapılsa. sms ile konuşmak aslında daha güzel oluyor. insan kendini daha rahat ifade edebiliyor. bunu da bir yerden okumuştum ama şimdi hatırlayamadım.
(bkz: sürekli sms atan insan)