bugün

her erkeğin hayalindeki kız!

aşağıdaki tepkiyi alacak kızdır.

-d...daşağını yiyim teyze beybi...

(img:#2105064)
Ötekini kırmasına ne gerek vardı diye düşündürendir. Şekil yapacağım diye yaptıklarına bak insanların.

iyi kızdır, güzel kızdır, hoş kızdır da yani...
Düşünüyorum da...
APPLE iMac 21.5" ya da MSI PRO 24X veya Dell Inspiron 5490 bu modellerin içinde en ucuzu LENOVO AIO 3 (Intel i7 işlemcili, bulursam ryzen 5 veya 7 apu işlemcili) kablo derdi olmadan kullanabileceğim AiO bir masaüstü almak istiyorum.

Hatun izin vermiyor. Telefonun var, tabletin var, notebook var, bir de TV den bağlanıp film dizi sosyal medya vs izliyorsun (aslında kendisi TV den takılıyor) buna ne gerek var, bu kadar para verilir mi diyor.

Onun açısından bakınca, haklı da...
En az 12.000 liradan başlıyor fiyat olarak. Yurt dışında aynı model seri en az 16 GB ram 1 TB depolama (SSD) Türkiye'de bu özellikleri bulursan öp başının üzerine koy. Genellikle bu ürünü alınca donanım yazılım (örn: çoğu ürün Windows 10 pro olarak da gelmiyor) olarak ek yapmak zorunda kalıyoruz
Ofis ev ortamında kullanılacak ürün olup, bir gamer (oyun oynama) bilgisayarı bile değil.
Zaten pek oyun da oynamıyorum, istesem de zamanım yok.

Neyse, empati yapmak gerekirse...
Hatun bu bilgisayarlardan birini bana alsa veya almama izin verse ben de öyle sevinirim.