bugün

(bkz: sevgilisine orospu diyen erkek)
öküz insan modeline örnek kişidir.
malın önde gidenidir...
küfür ettiği saniyeden sonra artık bir sevgilisi yoktur...

(bkz: yalnız insan)
yalnızken yapıyorsa, bir nebze anlaşılabilir, fakat herkesin içinde bunu yapabilecek kapasiteye sahipse meşe odunuyla dövülmesi caizdir.
hoş olmayan bu davranışı sevgililik süresinin uzunluğu nedeniyle rahatça yapan kişilerdir.

bir komşu kavgasından birebir kulak misafiri olduğum diyalogtur;

erkek kükrer;
+ siktir git *
ağlayan hatun kişi karşılık verir;
+ sensin siktir git. *
...
-içlik de çok yakışmış spiderman gibi olmuşun.
+he sağol.
-bana küfretkazım.
+ne deyim...
-mal de baa gerizekalısın de
+sapık mısın lan sen. *
bir çeşit sevgi gösterisi ...
85 modeldir. tedavülden kaldırılmalıdır.
sevgilinin kendinden taviz vermesiyle ortaya çıkacak durumdur..
(bkz: öküz)
dengesi şaşmıştır. ağzından çıkanı kulağı duymamaktadır.
ayrıca edepsizin tekidir.
utanmalıdır.
zaten sevgili değillerdir.
Çevre itibariyle birkaç örneğine rastladığım durumdur.

Kız anlatır gülerek falan, sen de gülersin ortam icabı ama, yakınsa sen de kıza hakaret edersin yediği halt için. Ne kadar berbat, seviyesiz bir şey abi o öyle. Evlerden ırak.
dirty talking eylemini uyguluyor olabilir. paniğe gerek yok.
terbiyesizdir. sevmeyebilirsin veya sevebilirsin ama sevgiliye küfür edilmez.
yakında tekil takılacak insandır. saygı kavramının olmadığı her ilişki bitmeye mahkumdur.
bir sonraki süreçte kadını dövmeye başlaması muhtemeldir.
samimilik adına çirkenleşmeye başlayan kişidir.etme arkadaşım o senin askerlik arkadaşın değil sevgilin bir özelliği olsun dimi ama ?
küfreden yalnızca erkek birey olarak düşünmemek gerekir.

yaşadığım bir olay;

+ seni seviyorum kızım *
- hasktr *
Saygı ve sevgi bir aradadır.Böyle sevgiliden şüphe etmek gerekir.Sonu yoktur öküzlüğünün.
uzun süreli ilişkisi bir süre sonra yakın arkadaş moduna geçerek nbr la yarrraam iyilik la daşşaaam şeklinde ifadelerle konuşma rahatlığına erişmiş insan.
(bkz: neden benim kız arkadaşım yok)
kadın olsun erkek olsun birlikte olunca farklı, kişilerin birinin olmak istememesi durumunda çok sık yaşanabilen durumdur...birlikteyken; aşkım, balım, namusum, kadınımla başlayıp ve devam edip, ilişki bitimi aşamasında bitiren taraf karşı tarafsa, ortada hazımsızlık söz konusu olunca, "çok saglam kaşarmışsın" cümleleriyle devam eden süreçte sarfedilen iğrenç kelimeler olsa gerektir.
'siktir git' dedikten sonra giden kızın ayaklarına kapanıp 'ben öyle demedim demek istemedim' diyen ve kızda 'peki madem ama bir daha duymayacağım' diyen ve ilişkileri 1 ay sonra biten çifttir.